NeOldu.com

İKİZLER BURCU KADINI AŞK HAYATI

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını, nasıl bir aşk hayatı yaşar, partnerinde olmasını istediği özellikler nelerdir, hangi özelliğinizle ikizler kadınının dikkatini çekebilirsiniz?

Giriş 28 Temmuz 2015 Salı 14:19 / Güncelleme 27 Temmuz 2022 Çarşamba 09:00

İkizler Burcu Kadını

İkizler kadını, düzgün, ne yapacağını bilen, hareketli, değişime açık olan bir sevgili ister. Ayrıca tahammüllü yüksek biri olmasını ister. Böylece yaptıklarına anlayışlı yaklaşılmasını ister. Eğer hoşgörülü ve sabırlı değilseniz bu ilişki kolay yürümez.

İkizler burcu sevgilisi ile rahat bir şekilde konuşmak ve sevgilisinin kendisine benzemesini ister. Eğer siz bu yapıya sahip değilseniz sizinle paylaşıma girmez ve sıcak davranmaz. Eğer uzun soluklu bir ilişki istiyorsanız istenilen bu özelliklerin sizde olması gerekiyor.

İkizler burcu aşk, ikizler burcu aşk erkek, ikizler burcu aşk acısı, ikizler burcu kadını aşk hayatı, ikizler burcu kadını ve cinsellik, ikizler burcu aylık aşk yorumu, ikizler burcu erkeği, ikizler burcu kadınını etkilemenin yolları gibi merak ettiğiniz soruları sizler için araştırdık ve derledik.

ikizler-burcu-kadini.gif


İkizler Burcu Kadını Özellikleri

 • İkizler burcu kadını fiziksel olarak uzun boyludur. Bedenleri oldukça biçimli ve fittir. Her zaman modayı takip ederler ve pahalı markalar giymeyi tercih ederler.
 • İkizler burcu kadını son derece neşeli ve enerji doludur. Pratik bir zekaya sahiptir. Yeni bilgi edinmeyi çok sever.
 • Hızlı düşünebilir ve problemleri çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilir. Erkekler tarafından çok beğenilir ve arzu edilir.
 • Her zaman yeni insanlarla tanışmaktan ve yeni bilgiler edinmekten çok hoşlanırlar. Bu yüzden de geniş bir arkadaş çevresine sahiptir.
 • Yalnız kalmaktan nefret ederler. Oldukça konuşkan bir yapıya sahiptir ve bulunduğu ortama her insanı almak istemezler.
 • Aynı fikirde olduğunu düşündüğü insanları yanına almak isterler. İkizler burcu kadını oldukça hırslıdır ve karşısına çıkan fırsatı en iyi şekilde değerlendirir.
 • Konuşmaları oldukça etkileyicidir ve insanları kolayca kendisine çekebilir. Renkli bir kişiliğe sahiptir ve zekidir.
 • Herkes tarafından sevilen ve aranılan insan tipidir. Değişimi ve farklılığı çok sever ve geleneklerine fazla bağlı değildir. 
 • Karşısındaki insana son derece iyi niyetli yaklaşır ve kötülük yapmaktan aklının ucundan bile geçmez. Kendisine vakit ayırmayı, tek başına eğlenmeyi çok sever.
 • İkizler burcu kadını, kısıtlanmaktan hiç ama hiç hoşlanmaz. Bir erkeğin onu kısıtlaması yapılacak en kötü hatalardan birisi olacaktır.
 • Fikirlere ve düşüncelere açıktır. Kendisine sunulan fikirleri dinler, kafasında düşünür ve hoşuna gidiyorsa onaylar. Daha sonra uygulamak isterse de uygular.
 • İkizler burcu kadını, para konusunda oldukça tutumludur ve para harcamaktan hoşlanmaz. İsteklerine ulaşma yolunda paranın önemli olduğunu bilir.

ikizler-burcu-kadini-ozellikleri-002.gif


İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını, aşk hayatında bağımsızlığı çok sever ve kendi özgürlüğünü kısıtlayacak bir şey yapmaz. Eğer birine aşık olursa bu durum değişiklik gösterebilir. Bir erkeğin ona yaklaşması oldukça zordur. Kendisine uygun gördüğü ve sevdiği biriyle birlikte olur. Kendisini kısıtlayan ve sürekli azarlayan erkekle birlikte olmaz ve ondan uzak durur.

İkizler burcu kadını birlikte olacağı kişiyi bir çok sınavdan geçirir fakat bunu ona belli etmez. Aşk hayatında eğlenceli ve mutludur. Güzel, hareketli zamanlar geçirmekten yanadır. Durgun bir aşk hayatı ona göre değildir. 

ikizler-burcu-kadini-ask-hayati.jpg


İkizler Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

İkizler burcu kadınını etkilemek istiyorsanız, ona dostça yaklaşmanız gerekecektir. Aksi taktirde bir erkeği sevmediği sürece hayatına almazlar. Onları etkilemek göründüğünden daha zor olabilir.

Onu kısıtlamayın ve birlikte eğlenecek ortamlara götürün. Kendisine sık sık güzel sözler söyleyin. Ama çok fazla abartmayın. En önemlisi ise dürüst olun. İkizler burcu kadını dürüst erkeklerden hoşlanırlar. Bu yüzden asla yalan söylemeyin.

ikizler-burcu-kadini-nasil-etkilenir.jpg


İkizler Burcu Kadının ilişkide Sevdiği Ve Sevmediği Yönleri

İkizler burcu kadını bir ilişkide ne ister ya da nelerden nefret eder? Sevgiliniz ile uyumlu olmak istiyorsanız bu dediklerimize kulak verin. İkizler burcu kadını, eğlenmek ve gezmek ister. Özellikle hiç gitmediği yerleri görmeyi çok sever bunun için onu  böyle yerlere götürerek mutlu edebilirsiniz.

En çok turistik ve romantik yerlere gitmeyi sever, ona böyle sürprizler yapabilirsiniz. Sürekli iltifat ve ilgi görmek ister. Önemsenmek hoşuna giden bu kadın, dinlenilmemekten nefret eder. Bencillik duygusu olan bu kadın, sürekli ilginin kendinde toplanılmasını ister, başka insanların hayatına müdahale edici bir yapısı vardır.

ikizler-burcu-kadinin-iliskide-sevdigi-ve-sevmedigi-yonleri.jpg


İkizler Burcu Kadını İlişkiyi Nasıl Yaşar?

İlişkisini eğlenceli bir şekilde yaşar. Sevdiği kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Kıskançlığından dolayı çoğu insanı eleştirir ve sürekli konuşur. Anlaşabilmeniz için başta da söylediğimiz gibi sabır gerektirir.

Bu burcun kadınıyla anlaşmak zordur. Bunun için sizin onun söylediklerine aldırış etmeyen bir yapıda olmanız gerekir yoksa hiç çekilir yanı yoktur. En iyi anlaşabildiği burçlar, terazi, akrep ve aslandır. Aman, ikizler kadını ile birlikte olmak istiyorsanız vurdumduymaz olmalısınız ki katlanabilesiniz.

ikizler-burcu-kadini-iliskiyi-nasil-yasar-001.jpg


İkizler Burcu Kadını Cinsellik

İkizler burcu kadını ile cinsel bir ilişki yaşamak inanılmaz derece keyif verici olacaktır. Cinsel ilişkide değişken bir yapıya sahiptir. Cinsel ilişkide farklılık ister ve birlikte olduğu kişiye bağlanamaz. Farklı cinsel ilişkiler istediği için partnerine bağlanamaz. Fakat bu durum aşık olduğu zaman değişir. Hatta tam tersine döner. Gözü sevdiğinden başkasını görmez. 

Erkeklerde ikizler burcu kadınını mutlu etmek için değişken bir yapıya sahip olmanız gerekecektir. Bu kadınlar tek gecelik ilişkileri daha çok severler. Ayrıca ikizler burcu kadınları, cinsel ilişki sırasında sürekli konuşmak isterler. Sınırsız bir fantezi dünyaları vardır ve istekleri yerine getirilmediğinde huysuzlaşırlar.

ikizler-burcu-kadini-cinsellik.jpg


İkizler Burcu Olan 20 Ünlü Kadın

 1. Adile Naşit
 2. Feyza Çıpa
 3. Hasibe Eren
 4. Vahide Gördüm
 5. Petek Dinçöz
 6. Angelina Jolie
 7. Bülent Ersoy
 8. Ezgi Eyüboğlu
 9. Fahriye Evcen
 10. Natalie Portman
 11. Naz Elmas
 12. Adriana Lima
 13. Birce Akalay
 14. Begüm Topçu
 15. Eda Ece
 16. Evrim Akın
 17. Helen Hunt
 18. Lucy Hale
 19. Lena Meyer
 20. Lana Del Rey

ikizler-burcu-olan-unlu-kadinlar.jpg

Önerilen İçerik; En Güzel İkizler Burcu Sözleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1289
97
681
66
67
224
67
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.