NeOldu.com

EN İYİ SAÇ KREMLERİ | DOLGUN SAÇLAR İÇİN EN İYİ 15 SAÇ KREMİ

En İyi Saç Kremleri | Dolgun Saçlar İçin En İyi 15 Saç Kremi

Yıpranmış, cansız ve hacimsiz saçlardan kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde en iyi saç kremlerini bir araya getirdik.

Giriş 01 Temmuz 2021 Perşembe 13:42 / Güncelleme 08 Ağustos 2021 Pazar 08:00

Saç Kremi Önerileri

Bakımsız, yıpranmış ve cansız saçlar günümüzde hemen herkesin yaşadığı önemli bir problem. Fakat bu problemden kurtulmak artık çok basit. En kısa sürede mükemmel saçlara kavuşmak için yapmanız gereken tek şey saç kremi kullanmak. Bu içeriğimizde en iyi saç bakım kremlerini bir araya getirdik.

Saç kremi seçimi yaparken dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü saç tipinize uygun olmayan saç kremi kullanmak saçlarınızı şu an olduğundan daha kötü bir hale getirebilir. Bu sebeple her saç tipine uygun saç kremi önerilerinden oluşan bir liste hazırladık.

En çok tercih edilen saç kremleri genellikle yıpranan saçlar için üretilen kremler oluyor. Bu yüzden içeriğimizde bu kremlere ağırlık verdik. En iyi saç bakım kremi hangisi? diye soruyorsanız.

İşte kuruluğu ve yıpranmayı durduracak en iyi saç kremleri...

1. Diamond Hair Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 350 ml
Saça Etkisi Arındırıcı

Listemizin ilk sırasında yer alan ve diğer saç kremlerinden daha yüksek etki gösterebilen Diamond Hair saç kremi, içeriğinde bulunan keratin, doğal mineral ve vitaminlerle saçları derinlemesine besliyor. Bu saç kremi, düzenli kullanımlarda saçlarınızı daha dolgun ve canlı hale getiriyor. Ayrıca birçok kişi tarafından kullanılan ve oldukça olumlu geri dönütler alan Diamond Hair, içerisinde saçlar için zararlı olan paraben ve SLS maddelerini içermiyor.

Trendyol Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünlerden o kadar memnun kaldım ki. İyi ki almışım. Yanmış ve yıpranmış saçlarınız varsa kesinlikle şampuanıyla birlikte harika bir ikili. Saçlarıma çok iyi geldi, düşünmeden deneyin derim. Berra K*****

👤 Gayet güzel kaliteli bir ürün. Kuru ve elektriklenen saçım yumuşacık oldu. Tek kullanımda farkını belli ediyor. Hızlı ve özenli teslimat, paketleme de gayet iyiydi. Teşekkürler Diamond Hair. Elif T*****

2. Elidor Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 500 ml
Saça Etkisi Onarıcı

En iyi saç kremlerini listelediğimiz içeriğimize en çok satın alınan saç kremleri arasında yer alan Elidor'un bu ürünüyle ile devam ediyoruz. Tüm saç tiplerinde kullanılabilen ürün, geçmişte oluşan saç hasarlarını tamamen onarıyor. Krem, düzenli kullanımlarda içerisinde bulunan C vitamini ve keratin desteğiyle saçlara canlılık kazandırıyor. Son olarak kullanıcıları tarafından çokça tavsiye edilen Elidor, oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kokusu ve yumuşatması o kadar iyi ki. Saçlarım ombreli ve uçları çok kuru ve taraması çok zordu. Ama bundan sonra yumuşacık oluyor. Herkese tavsiye ediyorum. Şule Ş****

👤 Severek kullanıyorum. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Fiyatı da hesaplı oldu. Duygu G*****

3. Pantene Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 300 ml
Saça Etkisi Onarıcı, Koruyucu

Saç bakımında uzman markalardan olan Pantene'in saç kremi, zengin kremsi Pro-V formülü sayesinde yıpranmış ve hasar almış saçları oldukça kısa sürede onarıyor. Düzenli kullanımlarda saç yapısını pürüzsüzleştiren ürün aynı zamanda saçlarınıza koruma sağlıyor. Son olarak tüm saç tiplerinde kullanılabilen kremin saçınıza oldukça hoş bir koku bırakacağını söyleyelim.

Trendyol Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kesinlikle alın. Beklediğimden büyük geldi. Kokusu harika. Melis N****

👤 Durulanmayan saç kremi arıyordum, bu ürün imdadıma yetişti. Dilek G*****

4. Elseve Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 150 ml
Saça Etkisi Canlandırıcı

Cansız saçlarınız varsa ve kurtulmak istiyorsanız sizin için çok iyi bir önerimiz var. Elseve saç kremi, yoğun formülü sayesinde zaman geçtikçe cansızlaşan saçları oldukça etkili bir şekilde canlandırıyor. En çok satın alınan kremler arasında yer alan ürün, içerisinde bulunan çiçek özleriyle saçı derinlemesine besliyor. Ek olarak muhteşem bir kokuya sahip olan krem, bu özelliği sayesinde çok seviliyor.

Trendyol Fiyatını Gör Gittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü hep kullanıyorum. Saçlarımın hem dolgun gözükmesine hem nemlendirmesine bayılıyorum. A*** O****

👤 Yıllardır başka ürün denemedim bile. Aşırı memnunum performansından, kokusu zaten muhteşem. Ebru G****

5. Gliss Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 200 ml
Saça Etkisi Bakım Yapıcı

Saç kremi önerileri listemize Gliss'in bu ürünüyle devam ediyoruz. Anti alerjik yapısıyla hassas saç derisine sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılan krem, her kullanımda saçlarınıza daha fazla hacim kazandırıyor. Mini boy olarak satılan Gliss, gösterdiği yüksek performans sayesinde adını duyurmayı başarıyor. Son olarak disiplinli ve doğru kullanımlar sonucunda saç tellerinizi güçlendirerek dökülmeyi tamamen ortadan kaldırıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Duştan sonra saçıma sıkıyorum. Hem yumuşak oluyor hem daha güzel kokuyor hem de daha rahat taranıyor. K*** O***

👤 Sürekli kullanıyorum, saçları güzel açıyor. Krem kullansam da uzun saçlı olduğum için taramak çok zor oluyordu. Bu ürün çok kullanışlı. A**** L***

6. Aveda Damage Remedy Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 100 ml
Saça Etkisi Onarıcı, Organik Bakım

Bir hafta içinde saçtaki kırılmaları %90 azaltma sözü veren ve başarılı olan Aveda Damage Remedy saç kremi, %98 oranında doğal olmasıyla birçok kişi tarafından güvenle kullanılıyor. İlk kullanımdan itibaren saçları onarmaya ve korumaya başlayan ürün, içerisinde paraben, hayvansal içerik, sentetik parfüm ve mineral yağ bulundurmuyor. Son olarak ürün içerisinde bulunan organik bergamot, mandalina, saf çiçek özleri ve ylang ylang bitkisiyle saçı güçlendirerek dökülmeyi azaltıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Gittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Saçları çok güzel yumuşatıyor ve kolay taranmasını sağlıyor. Kalın telli, gür ve kuru saçlarıma az bir miktarda kullanımı bile etkili sonuç veriyor. A**** N*****

👤 Üründen çok memnunum, saçlarım yumuşacık oldu. K**** B****

7. Urban Care Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar
Hacim 175 ml
Saça Etkisi Hacim Verici, Onarıcı, Bukle Belirginleştirici

En iyi saç kremi tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Urban Care markasının bu ürünüyle devam ediyoruz. İçerisinde yüksek antioksidan, A ve C vitaminleri bulunan krem, bu besleyici formülü sayesinde kuru saçları nemlendiriyor. İlk kullanımdan itibaren saçtaki elektriklenmeyi ve kabarmayı gideren ürün, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Daha çok kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip kişilerin tercih ettiği Urban saç kremi, bizce kesinlikle denenmesi gerekilen ürünler arasında yer alıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok beğendim ürünü. Saçlarım dalgalı. Bunu sürüyorum resmen kıvırcık oluyor. Misler gibi de kokuyor. F**** K****

👤 Ürün tam anlamıyla harika. Kaç senedir kıvırcığım, ilk defa bunun gibi güzel şekillendirip yumuşak tutan bir ürünle karşılaştım. A**** L****

8. L'oreal Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Uzun Saçlar
Hacim 360 ml
Saça Etkisi Onarıcı

Listemize kozmetik devi olan L'oreal ile devam ediyoruz. Tamamen uzun saçlar için üretilmiş olan L'oreal saç kremi, doğru ve düzün kullanıldığı zaman birçok saç kreminden daha yüksek etki gösteriyor. Kullanıcıları tarafından olumlu geri dönütler alan ürün, kırılmış ve yıpranmış saçlarınızı ilk kullanımdan itibaren onarıyor. Son olarak zor taranan saçların kolaylıkla taranabilmesini sağlayan saç kremi, bizce en iyilerden bir tanesi.

Trendyol Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bugüne dek birçok bu tarz saç kremi denedim ama hiçbirinden bu performansı almadığım gibi çok daha pahalı ürünlere para harcamış oldum. İ**** T****

👤 Ürünün hem fiyatı uygun hem de kaliteli. Zor açılan, gür, tararken de çok acıyan saçlarıma gerçekten de iyi geldi. Saçlarımı yumuşacık yapmaya başladı. Memnun kaldım. Esin Ö****

9. Dove Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 400 ml
Saça Etkisi Güçlendirici, Saç Dökülme Önleyici

Dove saç kremi, içerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı ve zerdeçal özü sayesinde saç diplerini güçlendirerek derinlemesine onarım sağlıyor. Düzenli kullanım sonucu saçtaki dökülmeleri %100'e kadar önleyen ürün, Hintli kadınların güzellik ritüellerinden esinlenerek üretiliyor. Ayrıca birçok uzman kişi tarafından önerilen saç kremi, uygun fiyatıyla listemizde yer alıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kıvırcık saçlı biri olarak kullandığım en güzel saç kremiydi. V***** D*****

👤 En memnun kaldığım saç kremi. Uzun zamandır kullanıyorum. F***** İ****

10. Bioblas Sıvı Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 200 ml
Saça Etkisi Onarıcı, Güçlendirici

Tamamen doğal içeriklere sahip olan ve sıvı saç kremi kategorisinde yer alan Bioblas, onlarca uzman kişi tarafından öneriliyor. İçeriğindeki %100 doğal Argan yağı ve bitkisel kompleksler sayesinde saç tellerini onaran ürün aynı zamanda saça canlılık kazandırıyor. Uzun süreli kullanımlarda saç diplerini güçlendiren Bioblas, bünyesinde zararlı kimyasallar bulundurmuyor. Ayrıca kullanıcıları tarafından başarılı bulunan saç kremi, saçlarının sertliğinden şikayet edenlerin kesinlikle kullanması gereken saç bakım ürünleri arasında yer alıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok iyi. Benim saçımı pamuk gibi yaptı. Çok uzun zamandır böyle kaliteli bir krem bulamadım. M**** G***

👤 Muhteşem bir şey. Diğer bir ton kimyasal içeren markalar kadar etkili olmaz sandım fakat onlardan iki kat daha etkili oldu. Saç dökülmem neredeyse hiç yok. Saçlarım kıvırcık ve çok dolaşır. Bu ürün sayesinde çok kolay bir şekilde saçımı tarıyorum. S*** B****

11. Yves Rocher Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Yıpranmış Saçlar
Hacim 200 ml
Saça Etkisi Onarıcı

Saç kremi önerilerini verdiğimiz içeriğimize Yves Rocher markasını almasak büyük hata olurdu. Yıpranmış saçlara özel olarak üretilen ve formüle edilen Yves Rocher saç kremi, içeriğinin %99 doğal olmasıyla doktorlar tarafından tavsiye ediliyor. Yüksek onarıcı etkisiyle öne çıkan ürün, saçların boya, çevresel faktörler, güneş ışınları gibi etkenlerden zarar görmesini engelliyor. Son olarak saç köklerine dahi uygulanabilen krem, bu sayede saç diplerini güçlendiriyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Saçı güzel açıyor. Ben temiz içeriği ve güzel YouTube yorumları üzerine aldım. Memnunum. N*** N****

👤 Çok güzel, saçımı yumuşacık yaptı. Suzan K****

12. OGX Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Kuru Saçlar
Hacim 385 ml
Saça Etkisi Bakım, Elektriklenme Önleyici

En ünlü saç bakım markalarından biri olan OGX'in saç kremi, saçlarda oluşan elektriklenmeyi tamamen engelliyor. Düzenli kullanımlarda saçlarınıza derinlemesine bakım yapan ürün, geçmişten kalan saç hasarlarını onarırken zamanla gelebilecek hasarlara karşı da koruma kalkanı görevi görüyor. Ayrıca bu krem içerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı sayesinde saçlarınızı pürüzsüzleştiriyor.

Trendyol Fiyatını Gör Gittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Aylardır kullanıyorum, saçlarım kıvırcık. İçeriği temiz kıvırcık saç metoduna uygun hiçbir krem saçımı bu kadar nemlendirmemişti. Bir tanesi 5-6 ay kadar götürüyor. Fiyatını hak ediyor kesinlikle. R**** Y****

👤 Kullandığım en iyi bakım kremi. Oldukça etkili ve az kullansanız bile faydasını görüyorsunuz. Fiyatına değer bu yüzden. Z**** E****

13. Biolage Matrix Keratindose Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 200 ml
Saça Etkisi Onarıcı, Kırılma Karşıtı

En iyi saç kremlerini listelediğimiz içeriğimize Biolage markasının bu ürünüyle devam ediyoruz. %100 organik olması sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilen Biolage Matrix Keratindose, saçtaki protein miktarını arttırarak kopmalara ve dökülmelere karşı güç kazandırıyor. İlk kullanımdan itibaren saçları pürüzsüzleştiren ve dolgunlaştıran ürün, bu sebeple kullananları tarafından çokça tavsiye ediliyor. Ayrıca eskiden kalan kırılmaları tamamen yok eden saç kremi, aşırı işlem görmüş saçlara sahip kişiler tarafından sıkça kullanılıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Benim saçımı cidden açabilen krem yoktu. En ünlüsünden her kremi denedim, daha sonra bu. Başka bir şey denememe gerek de yok zaten. Duygu P*****

👤 Kullanmaya başlayalı 2 ay oldu, bu 2. tüpüm. 3 yıl önce renk açarken yanan saçlarımı onarmak için milyon tane ürün denedim. Bu ürün hem tiftik görüntüsünü azalttı hem de saçlarımın uzama hızı arttı. Kesinlikle çok memnun kaldım. A**** R****

14. Davines Nourishing Vegetarian Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 250 ml
Saça Etkisi Canlandırıcı

Şampuanları sayesinde ismini duyurmayı başaran Davines'in Nourishing Vegetarian saç kremi isminden anlaşıldığı üzere içerisinde hayvansal herhangi bir şey bulundurmuyor. Yoğun formülüyle saçtaki canlılık oranını arttıran Davines, birçok kişi tarafından tavsiye ediliyor. Ek olarak bu saç kremi uzun süreli kullanımlarda saçlara güç kazandırıyor.

Trendyol Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kokusu ve saça verdiği nem ve ışıltı harika. En uygun fiyatta burada. Merve Ö****

👤 Şampuanı ile birlikte kullanıyorum, kuru ve elektriklenen saçlarım var. Çok iyi geldi, yumuşattı, elektriklenmesi azaldı. Bu markanın ürünlerinden çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Hale H****

15. Ashley Joy Saç Kremi

Saç kremi

Özellikler
Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
Hacim 200 ml
Saça Etkisi Parlaklık Verici, Onarıcı

En iyi saç bakım markaları arasında yer alan Ashley Joy'un saç bakım bu kremi tüm saçlara uygundur. Özel olarak üretilen ürün, en yoğun kullanımlarda bile yağlılık hissiyatı yaşatmıyor. Kullanım sonrası saçları ağırlaştırmayan Ashley Joy, ilk sürüşten itibaren saçlara gerçek canlılık ve güç katıyor. Onarıcı etkisi sebebiyle yıpranmış saçlara sahip kişiler tarafından tercih edilen saç kremi, etkisine göre oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

Trendyol Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk denemenizde bile gerçekten farkı anlaşılır şekilde görebiliyorsunuz. Benim kabaran saçlarıma çok doğal görünüm verdi ve tiftik görüntüsünü yok etti. G*** G****

👤 Ashley Joy markasının ürünlerini severek kullanıyorum zaten. Bu ürünü de banyo sonrası için kurutmadan önce kullanıyorum. Işıl ışıl yumuşacık yaptı sarı saçlarımı. Çok memnun kaldım. E**** K***


Benzer Tavsiye Önerileri
En İyi Şampuanlar Saç Bakım Maskeleri

Saç Kremi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Yukarıdaki kısımda en iyi saç kremlerini listeledik. Bu kısımda ise saç kremleri hakkında merak edilen soruları yanıtlayacağız. İşte saç kremleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Saç kremi nasıl kullanılır?

Birden fazla türde saç kremi olduğu için saç kremi kullanmanın farklı çeşitleri vardır. Saç kremi kullanmadan önce saçlarınızdaki fazla suyu sıkmanız ardından kremi saç derisine temas ettirmeyecek şekilde saça uygulamanız gerekir. Bu işlemlerden sonra krem bir süre saçta bekletilir ve ardından saçlar iyice durulanır. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey saçlarınızın eski günlerdeki gibi güzelleşmesini seyretmek olacaktır.

Saç kremi ne işe yarar?

Saç kremleri ağırlıklı olarak düzensiz, bakımsız, yıpranmış, kuru, dayanıksız ve cansız saçları onarmaya, güçlendirmeye ve güzelleştirmeye yarar. Düzenli ve doğru saç kremi kullanmak saçlarınızda devrim niteliğinde bir değişiklik olmasına sebep olur.

Saç kremi kullanmak zararlı mı?

Saç kremi kullanmak değil, yanlış krem uygulamaları ve yanlış krem seçimi saça zararlı olabilir. Saç tipinize ve ihtiyacınıza göre bir krem kullanmadığınız taktirde saçlarınızda fazla yağlanma, dökülme ve zor taranma problemleri ortaya çıkar. Buna sebebiyet vermemek için saç kremi seçerken özenle araştırma yapmak gerekir.

Saç kremi kullanmak saçı yağlandırır mı?

Saç kremi kullanmak bazen saçı yağlandırır çünkü belirli saç kremleri yağsız ve kuru saçlar için özel olarak üretilmiştir. Eğer detaylıca araştırma yapmadan bir saç kremi alırsanız ve kullanırsanız saçlarınızda aşırı yağlanma gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ama merak etmeyin içeriğimizi özenle okuduğunuz taktirde böyle sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.