NeOldu.com

EN İYİ 10 ROBOT SÜPÜRGE MODELİ KARŞILAŞTIRMA

En İyi 10 Robot Süpürge Modeli Karşılaştırma

Ev işlerinizdenizdeki en büyük yardımcınız artık temizlik robotları. İşte evinizi kendi kendine temizleyen en iyi robot süpürge modelleri.

Giriş 18 Kasım 2019 Pazartesi 18:13 / Güncelleme 19 Temmuz 2021 Pazartesi 13:20

Akıllı süpürge ya da temizlik robotu olarak bilinen ürünleri inceledik. Son yıllarda kadınların temizlikteki en büyük yardımcısı olan robot süpürgeleri karşılaştırdık.

Robot süpürge tavsiyesi içeriğimizde Xiaomi, Roidmi, Roborock, Viomi gibi bir çok markanın ürettiği modeller yer alıyor. Bu robot süpürge modellerini artı ve eksi yönleriyle birlikte ele alarak sıraladık. Robot süpürge tavsiye içeriğimizde her bütçeye uygun en iyi modeller yer almakta.

En iyi robot süpürge hangisi? Robot süpürge almayı düşünenlerin çok merak ettiği bir soru. Robot süpürge tavsiye içeriğimizde model seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Seçim yaparken robot süpürge kullananların yorumları oldukça önemli. Şüphesiz herkes aldığı robot süpürgeden memnun kalmak ister. İşte bu yüzden robot süpürge önerisi yapmadan kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer verdik.

En çok tercih edilen robot süpürgeler genelde en yüksek performansı veren modeller oluyor. Bunlar kablosuz, sessiz çalışan, kullanımı kolay modeller. Bunun yanı sıra etkin haritalandırmalı, garantili, uzun şarj ömürlü, emiş gücü yüksek robot süpürgeler özellikleriyle öne çıkıyor. Hangi robot süpürgeyi almalıyım? diye soracak olursanız.

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

İşte kullanıcılardan tam not almış en iyi robot süpürgeler...

1. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Robot Süpürge

robot-supurge-010.jpg

ARTILAR EKSİLER
Yüksek vakum gücü Kablo sensörü yok
Akıllı navigasyon Türkçe dil desteği yok
Darbe emici sensör Düşük pil ömrü
Otomatik şarj

Xiaomi marka robot süpürge son sistem teknolojik özelliklerinin hepsine sahip bir ürün. Mopsuz robot süpürge tavsiye edenlerde bu model öne çıkıyor. Robot süpürge önerileri listemizde ilk sırada yer alıyor. Uzaktan kumandalı sistemi ve akıllı yol planlaması gibi özellikleriyle kullanıcıları son derece memnun. En memnun kalınan robot süpürge modellerinden biri. Yapay zekaya sahip Mi vacuum cleaner, yüksek hassasiyet sensörleriyle birlikte mükemmel bir temizlik deneyimi sunuyor.

Teknik Özellikler
3 farklı temizlik modu
Hepa filtre
160 dk çalışma süresi
0.3 lt su tankı
0.45 lt toz kapasitesi
60 dB ses seviyesi
Akıllı navigasyon, toz sensörü, uzaktan kumanda
Wİ-Fİ
5200 mAh batarya kapasitesi
1800 Pa emme gücü
Lazer mesafe sensörü
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Xiaomi Mi Vacum Cleaner Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok memnun kaldım. Yerler her gün süpürüldüğü için mobilyalar da toz olmuyor. Benim bütün mobilyalarım yerden yüksek hepsinin altına girebiliyor. Harcadığım en iyi paraymış. Temizliğe ayırdığım vakit çok azaldı süpürge yapmak eziyet. Haznesi 2 3 günde doluyor evim küçük sayılır zaten dolunca haber veriyor. Boşaltması saniyeler alıyor Çok pratik. Normal süpürgeyi kullanmaya gerek olmayacak şekilde iyi temizliyor. Her gün süpürünce asla kirli bir eviniz olmuyor. Kedim de var evde ne tüy problemi ne dağılmış kumlar. Gökçe E.

👤 Muhteşem ürün, yeni aldım, evde sanki biri daha yaşıyor. Temizlik yapıyor inanılır gibi değil. Robot süpürge yorumları okurken dikkatimi çekmişti. Kesinlikle her eve lazım. Hilal O.

2. Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

robot-supurge-011.jpg

ARTILAR EKSİLER
Derinlik algılama 2.4 wifi desteği
Islak zeminlerde mob Saçaklı halıda takılma
Kendini temizleyebilme
Türkçe dil desteği

Temizliğini yaptıktan sonra toz haznesi dolsa bile çalışmayı bırakmıyor. Robot süpürge herhangi bir temas gerektirmeden şarj istasyonuna gidip toz haznesini istasyona aktarır. Bulunduğu zemine göre vakum gücünü ayarlayabiliyor. Akıllı makine 4000 devir motora sahiptir. Bu yüzden akıllı robot süpürge tavsiye içeriğimizde ikinci sırada yer alıyor.

Teknik Özellikler
Güç 50 W.
Emiş Gücü 2700 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 5200 mAh.
Çalışma Süresi 250 dk.
Temizlenebilir Alan 250 m²
Gürültü Seviyesi 68 db.
Otomatik Şarj
Haritalama
Düşme Engelleyici
Gittigidiyor Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Roidmi Eve Plus Kullanıcı Yorumları;

👤 Aylardır takip ediyordum robot piyasasını ve sonunda bunda karar kıldım . İlk izlenimlerimi paylaşacağım buradaki yorumlar bana çok fayda sağlamıştı o yüzden bende yorumlamak istedim. Robot süpürge öneri listenizde gördüğüm için sevindim.

👤 Gerçekten çalışan bir çift olarak işimizi çok kolaylaştırdı, navigasyon olayı çok başarılı. Mop özelliğini henüz denemedim ancak süpürgeden gayet memnunum.

ÜRÜN İNCELEMESİ Roidmi Eve Plus

3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge

robot-supurge-012.jpg

ARTILAR EKSİLER
Uzun pil ömrü Haritalamada zorluk
Turbo çekim gücü Wi-fi bağlantı problemi
İki yönlü silme

Xiaomi robot süpürge kullananlar bu modeli çok seviyor. Hem paspas yapıp hem de etkin bir süpürme işlemi gerçekleştiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop sadece 65 db gürültü çıkartmaktadır. Temizlik robotu tavsiye listemizde üçüncü sırada yer almaktadır. Çalıştığı alanın haritasını çıkartan cihaz düşme engelleyici özelliğine sahip. Merdiven ve diğer yükseltilerden korunmaktadır. Xiaomi robot süpürgelerinin en iyisi diyebiliriz. Uzaktan kumandalı uygulaması ile temizleme süresini belirleyebilirsiniz. Temizleme durumunu veya yolunu kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Güç 35 W.
Emiş Gücü 2100 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 3200 mAh.
Şarj Süresi 4 Saat.
Çalışma Süresi 110 dk.
Gürültü Seviyesi 65 db.
Haritalama
Düşme Engelleyici
Wifi Bağlantısı
Aşılabilir Yükseklik 20mm
Gittigidiyor Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Kullanıcı Yorumları;

👤 Kullanmadan önce evinizi tamamen düzenlemeniz gerekiyor. Kafasını karıştıracak nesneleri kaldırın ki kafası karışmaya pek müsait. Çiçek gibi oluyor temizlediği yerler.

👤 Aşık oldum aşık. O şuan evin haritasını çıkarıyor ben de hayran hayran kamerasından ne yaptığını izliyorum.

4. Roborock S6 Maxv Aı Dual Kuru ve Islak

robot-supurge-013.jpg

ARTILAR EKSİLER
Çift kamera özelliği Düşük mob özelliği
Yüksek görüntü kalitesi Dar alanlara girememe
Kuvvetli çekiş gücü Büyük metrajda şarj bitmesi
Düşük ses seviyesi Türkçe dil seçeneği olmaması

5 saatlik şarj ile 180 dakika kesintisiz çalışabilen robot süpürge çift kamerası sayesinde hiçbir tozu ve kiri gözden kaçırmaz. Bu nedenle en iyi robot süpürge listemizde dördüncü sırada yer almaktadır. Çöplerin büyüklüğünü tahmin ederek seviyesini otomatik olarak ayarlar. Evdeki tüm eşyaları algılayarak kendisine en uygun çalışma prensibini geliştirir. Sessiz çalışma özelliğiyle gelen cihaz sadece 67 db'lik gürültü çıkarmaktadır. ''Robot süpürge en iyisi hangisi?'' dediğinizi duyar gibiyim. Bu model oldukça başarılıdır.

Teknik Özellik
Ürün Tipi Robot Süpürge+Mop.
Güç 66 W.
Emiş Gücü 2500 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 5200 mAh.
Şarj Süresi 6 Saat.
Çalışma Süresi 180 dk.
Temizlenebilir Alan 250 m²
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Roborock S6 Maxv Aı Dual Kullanıcı Yorumları;

👤 Uzun zamandır bir robot süpürge araştırıyordum çok kararsız kaldım. Robot süpürge kullananlar ve teknik bilgisine güvendiğimiz arkadaşlar bu süpürgeyi önerdiler yorumları da okuyunca almaya karar verdim iyi ki almışım.

👤 Ürün ef sa ne! Hayatimi bu kadar pratikleştirmesini beklemiyordum. Tek sorun ebatından daha dar alanlara girmemesinden dolayı bazı yerleri eski usul süpürüp silmek gerekiyor.

5. Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge

robot-supurge-014.jpg

ARTILAR EKSİLER
Hayvan tüylerine karşı etkili Kir algılama olmaması
Hem kuru hem ıslak yüzeylerde çalışabilmesi Siklon filtresi olmaması
Uzun çalışma süresi

3 katmanlı HEPA filtresi sayesinde uzun ömür ve yüksek verimlilik sunan bu ürün 3 farklı temizleme moduna sahiptir. Engel ölçümünde maksimum doğruluk sağlamak için LDS 2.0 teknolojisini kullanan bu robot süpürge hem kuru hem de ıslak yüzeylerde çalışabilmektedir. Ayrıca 50 W güç tüketimi yapan bu robot süpürge hayvan tüylerine karşı da etkilidir. Tüm bu özellikleriyle akıllı süpürge tavsiye önerilerimizde beşinci sırada yer alıyor.

Teknik Özellikleri
Pil Li-ion
Güç 50 W
Çalışma / Şarj Süresi: 150 dk / 4 saat
Yedekli Haritalama
Emiş Gücü 2700 Pa
Düşme Engelleyici Sensör
Islak Mop
Wi-Fi
Gittigidiyor Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları;

👤 24 saat dolmadan geldi. Çok güzel bir robot. Kendi kendine tüm yolları buluyor. Sessizden Turboya kadar 4 seviyesi var, her seviyede daha güçlü ve daha sesli çalışıyor. Sessiz modda tamamen sessiz değil. Ama baya toz saç kir topluyor. En güzeli de ana istasyonun vakumla hepsini çekmesi. Kısacası tavsiye ederim.

👤 Otomatik toz boşaltma gerçekten fark yaratıyor. Moplama sırasındaki su seviyesi 3 seviye olarak ayarlanabiliyor, su yer çekimi ile değil pompa ile bırakılıyor. İstemediğiniz yerleri ıslatmıyor. İlk harita çıktıktan sonra hızlıca temizliyor. Bizim evi tek şarjda bitiremediği oluyor, dönüp şarj olduktan sonra kaldığı yerden devam ediyor. Herkese tavsiye ederim.

6. Tefal RG7447 X-Plorer Serie 60 4in1 Mop Robot Süpürge

robot-supurge-015.jpg

ARTILAR EKSİLER
Hafif tasarım HEPA filtre yok
Paspas özelliği Uzun süreli şarj
Otomatik emiş gücü ayarlama

Oturduğunuz yerden evinizi temizlemenize yardımcı olan Tefal RG7447 X-Plorer Serie 60, yan kısmında bulunan fırçaları sayesinde tüm köşelere ulaşarak tozları hapseder. Aktif motor özellikli turbo fırçasıyla zemin üzerindeki kirleri haznesine çeker. Ürünün en önemli özelliklerinden biri olan Aqua Force teknolojisi, cihazın aynı anda hem temizlik hem de paspas yapmasını sağlar. Sadece 6 cm yüksekliğinde olan model, en alçak eşyaların altına dahi girebilir. Smart Exploration 4.0 navigasyon özelliğiyle evinizin her noktasını hafızasına kaydederek en iyi şekilde çalışır. Sahip olduğu sensörlerle duvarları takip eder ve halı geçişlerini algılar. Böylelikle emiş gücünü otomatik olarak ayarlayarak verimliliği üst seviyeye çıkarır.

Teknik Özellikler
90 dk çalışma zamanı
3 farklı çalışma modu
Li-ion pil
70 dB ses seviyesi
4 saat şarj süresi
1.8 kg ağırlık
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Tefal RG7447 X-Plorer Kullanıcı Yorumları;

👤 Üründen çok memnunum. Evde köpeğim var ama tüy kalmadı neredeyse 2 günde bir çalıştırıyorum. Verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Tavsiye ederim. Ayça Y.

👤 Büyük rahatlık harika bir ürün. 2 aydır kullanıyorum zamanı size bırakıyor o evi süpürüyor sen çocuğunla ilgileniyorsun. Ben beğendim. En iyi robot süpürge yorumları okurken görmüştüm. Fatma D.

7. iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

robot-supurge-016.jpg

ARTILAR EKSİLER
Kendi kendine şarj olabilme Siklon filtre yok
Otomatik hazne boşaltma Su tankı yok
Uzaktan kontrol
Çift yüzeyli kauçuk fırça

iRobot, robot süpürge üreticileri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olarak biliniyor. İRobot tarafından üretilen Roomba i7+ ürünü ise sizlere ısrarla tavsiye ettiğimiz bir ürün. En iyi akıllı süpürge listemizde yedinci sırada yer almaktadır. Bu cihaz temizlik sırasında haznesine topladığı kir, saç ve tozu şarj ünitesinde bulunan hazneye otomatik olarak boşaltarak 30 temizliğe kadar sizin cihazla uğraşmanıza gerek bırakmıyor. Kendi kendine toz boşaltma ve şarj olabilme özelliği sayesinde haftalarca temizlik yapabilen model, kısacası kafanızdaki temizlik sorununu ortadan kaldırıyor.

vSLAM teknolojisiyle iRobot Roomba i7+, nerde olduğunu algılar ve evinizin haritasını oluşturur. Şarj ihtiyacı duyduğu sırada yarım kalan işini daha sonra kaldığı yerden devam ederek her yeri eşit şekilde temizler. Üstünden geçtiği her türlü kiri yüksek emiş gücü ve özel olarak tasarlanan fırçasıyla süpürerek alerjen maddelerin %99’unu hapseder. Cihazın çift yüzeyli kauçuk fırçaları özellikle saç veya hayvan tüylerinden ailenizi uzak tutar.

Teknik Özellikler
75 dk çalışma zamanı
3 farklı çalışma modu
HEPA Filtre
68 dB ses seviyesi
2 saat şarj süresi
3.2 kg ağırlık
Gittigidiyor Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

İRobot Roomba i7 Kullanıcı Yorumları;

👤 Biraz tereddütle satın aldım ancak aldıktan sonra beklediğimden çok iyi bir performans ile karşılaştım. Evimin haritasını oda oda çok kısa sürede çıkarttı. Şimdi istersem tüm evi istersem sadece salonu temizletebiliyorum. Temizlik bitince şarj ünitesine dönüp kendi kendine tozunu boşaltması ise teknolojide son nokta sanırım. Herkese tavsiye ederim, süpürme işlemi sizin için tek tuşa basmak oluyor. Daha büyük bir kolaylık olamaz. Fatma N.

👤 Böylesine bir konfor yok gerçekten, oda oda seçip istediğimiz yeri temizletebiliyoruz, haftalık programlarken bile hangi odalar temizlenecek seçiliyor, çekim gücü çok iyi halılarımızda bile çok başarılı. Yuvasına dönüp kendi tozunu kendi boşaltıyor bu inanılmaz olmuş daha evvel 966 kullanıyorduk kendimiz boşaltınca zor geliyordu bazen bununla hiç üşenme derdi yok. Şimdilik birkaç haftadır kullanıyoruz toz torbası dolmadı henüz 30 kullanıma kadar yeter yazıyor sitesinde, biraz pahalı bir cihaz ancak bütçesi olanlar düşünmeden alabilirler. Meryem K.

8. Samsung Powerbot Kuru ve Islak Robot Süpürge

robot-supurge-017.jpg

ARTILAR EKSİLER
Erişilmesi zor yerlere ulaşma Uzun şarj süresi
Alanı tarama, engelleri tespit etme Düşük toz kapasitesi
Duvar köşelerini temizleme Düşük pil ömrü
Zemine göre güç ayarlama
Wi-Fi kontrolü

Teknoloji devi Samsung’un ürettiği bu robot süpürge ile köşe bucak temizlikte artık sizden iyisi olmayacak. Akıllı sensörleri sayesinde engelleri, köşeleri tespit edebilen cihaz ince temizlikte gayet iyi bir performans gösteriyor. Zemine göre farklı emiş gücü uygulayabilen Powerbot halılarınızdaki tozları da rahatlıkla söküp alıyor. ''En ince robot süpürge hangisi?'' sorusuna ekstra ince tasarımıyla yanıt veriyor.

Teknik Özellikler
60 dk temizlik süresi
80 Watt
72 dB ses seviyesi
0.3 L toz kapasitesi
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Samsung Powerbot Kullanıcı Yorumları;

👤 Kedili evler için kesinlikle gerekli bir şey. Geldiği günden beri evim tertemiz oldu. Artık sadece silme işi bana kaldı :) Kendi kendine bütün evi geziyor, şarjı azalınca odasına dönüp tekrar yuvasına oturuyor. Kediler de merakla onu takip ediyor. Sesi gayet makul, gürültü yapmıyor, o çalışırken ben dizimi izleyebiliyorum. Ben kendim dener denemez anneme de hediye aldım. Herkese tavsiye ediyorum. Damla B.

👤 Makine alalı üç ay kadar oldu, haftada üç dört defa kullanıyoruz, ürün çok kullanışlı, köşe bucak geziyor, 160 metrekare evimizin her tarafını tek şarjda geziyor, şarjı bitse de zaten kendini şarj edip tekrar kaldığı yerden devam ediyor, pahalı diye biraz ürkerek almıştık ancak elektrik süpürgesini haftada bir hatta iki haftada bir kullanmaya başladık, eğer eşyalarınız ortalıkta dağınık değilse hemen hemen yerdeki bütün tozu alıyor, halı üzerindeki performansı çok iyi, elektrik süpürgesine çektikten sonra bile halıdan toz çıkartıyor, düzenli çalıştırılınca evde toz olayı olmuyor, bence çalışan kişiler için ev temizliğinde çok yardımcı bir robot. Mehmet A.

9. Dyson 360 Heurist Robot Süpürge

robot-supurge-018.jpg

ARTILAR EKSİLER
Yüksek emiş gücü Düşük toz kapasitesi
Haritalama sistemi
360 derece kamera
Talimatları kayıt altına alma
Mikrop, kir ve tozu filtreleme
Temiz hava akışı

Yüksek performanslı 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde evinizin haritasını çok kısa bir sürede oluşturarak temizlik sırasında kolaylık sağlamaktadır. 360 derece görüş sistemi ile beraber evinizin her köşesini en iyi şekilde temizlemektedir. ''En iyi temizlik robotu hangisi?'' sorusunun cevabı bu modelin içerisinde yer almaktadır. ''Robot süpürge hangisi alınmalı?'' diye merak ediyorsanız eğer bütçeniz uygunsa bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dyson 360 Heurist, temizlik esnasında ev haritasını güncel tutarak temizleyeceği yerleri anında belirlemektedir. Alerjiyen maddeleri filtresinde saklayarak havanın temiz kalmasını sağlamaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz Dyson Link uygulaması üzerinden eviniz içerisinde yerler belirleyin. Böylelikle Dyson 360 Heurist’in nereye ne zaman gideceğine karar verebilirsiniz. Dilerseniz özel bölgeleri seçerek robotunuzun girmesini engelleyebilirsiniz. Ek olarak istediğiniz bölgede istediğiniz fırçayı seçerek cihazınıza kural koyabilirsiniz. Dyson 360 HeurisT’in her an güç seviyesini değiştirebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya bakarak robotunuzun nereleri temizlediğine bakabilirsiniz.

Teknik Özellikler
72 dB ses seviyesi
240 mm boy
230 mm en
120 mm derinlik
2.5 kg ağırlık
EPA/HEPA Filtre
75 dk çalışma süresi
Gittigidiyor Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Dyson 360 Heurist Kullanıcı Yorumları;

👤 Hızlı şarj olan bir robot süpürge ben daha evvelde Dyson kullanmıştım o da çok pahalıydı ama uzun vadede kullandım hatta şu an annem kullanıyor ben robot süpürgeye geçtiğim için eviniz büyük değilse çok eşya varsa da rahat dolanıyor sorun olmaz bilginiz olsun. B** Y**.

👤 Piyasadaki en güzel robot süpürge diyebilirim bunun için zaten bu markanın kötü bir ürünün olma ihtimali yok fiyat olarak kesinlikle çok pahalı ama bizim evin en büyük ihtiyacı bir robot süpürge iyiydi o yüzden hiç düşünmeden aldım desem yeridir bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım iyi ki almışım diyorum. Temizlik robotu yorumları okurken karar vermiştim. K** A**

ÜRÜN İNCELEMESİ Dyson 360 Heurist

10. Miele Scout Rx-2 Home Vision Robot Süpürge

robot-supurge-019.jpg

ARTILAR EKSİLER
120 dk uzun çalışma süresi HEPA Filtre yok
Akıllı navigasyon Siklon Filtre yok
Uzaktan kontrol Su tank yok
Dokunmatik özellik

2021'in en yeni robot süpürgeleri arasında yer alan Miele Scout Rx-2, 3D Smart Navigation özelliğinin getirmiş olduğu 2 adet kamera sayesinde temizlik sırasında karşısına çıkan nesneleri algılayarak olabilecek kazaların önüne geçiyor. Temizlik robotu kullanıcı yorumları göz önüne alındığında öne çıkan modellerden biridir diyebiliriz. Dört farklı temizlik moduna sahip cihaz için temizlik adeta çocuk oyuncağı.. Ürünün ön tarafında yer alan kamera sayesinde istediğiniz zaman görüntü alabilir ve kontrol işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. ''En iyi akıllı süpürge hangisi?'' dediğinizi duyar gibiyim. Köşe temizliklerine özel olarak tasarlanan yan kolları dışa doğru açılarak en ileri noktanın bile temizlenmesini sağlar. Modelin yüksek performanslı motoru ve kavrayabilen tekerlekleri halı geçişlerinde takılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Dilerseniz Miele Scout Rx-2 Home Vision’ın kontrollerini uzaktan kumandasıyla yapabilirsiniz. Cihazın üst kısmındaki dokunmatik kısımdan istediğiniz programı seçerek temizliği başlatabilirsiniz. Kendi kendine şarj olabilen Miele Scout Rx-2 Home Vision, kesintisiz 120 dk temizlik yapabilir aynı zamanda turbo, spot ve silent olmak üzere 3 farklı çalışma moduna sahiptir.

Teknik Özellikler
120 dk çalışma zamanı
4 farklı çalışma modu
Li-ion pil
70 dB ses seviyesi
3 saat şarj süresi
3.2 kg ağırlık
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Miele Scout Rx-2 Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürün bir harika. Gerçekten ne desem az. Temizliği harika. Biz önceden süpürmüyormuşuz meğer. Bir gün önce süpürüp sildiğimiz odadan çıkanlara inanamazsınız.

👤 kargo, özenli paketleme, Ürünü zaten söylememe gerek yok her şey harika mi market çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. şarjı, sesle kontrol edilmesi, sesli mesajlar ve kamerası, mop ve vacuum özellikleri her köşe bucağı tekrar tekrar silmesi ve her yere girmesi her şeyiyle tek kelimeyle muhteşem.


Benzer Tavsiye Önerileri
Elektrikli Süpürge Modelleri Dikey Süpürge Modelleri

Robot Süpürge Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Robot süpürgeler hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorulardan bazılarının cevapları...

Robot süpürge nasıl temizlenir?

Robot süpürgeler hakkında en çok sorulan sorulardan biri de “robot süpürgeler nasıl temizlenir?” sorusudur. Yapay zekaya sahip bu cihaz oda içerisindeki kir, çöp ve tozu güçlü emiş gücü sayesinde içerisinde bulunan toz haznesine dolduruyor. Kullanıcıların robot süpürgeleri temizlemek için yapması gereken şey ise toz haznesini kolayca yerinden çıkartıp içerisindeki kir ve çöpü boşaltmaktır.

Robot süpürgeler nasıl temizlik yapıyor?

Robot süpürge; cihazın alt kısmında bulunan pervaneler ve güçlü vakumunun çekim kuvvetiyle temizlik yapıyor. Pervaneler sayesinde kir ve tozlar vakum kısmına doğru sürükleniyor. Oradan da güçlü emiş gücü ve bir fırça yardımıyla robot süpürgenin kir ve tozları biriktirdiği hazneye gidiyor.

Robot süpürgelerin çalışma prensibi nedir?

Evinizde, odanızda ve iş yerinizde rahatça kullanabileceğiniz robot süpürgeler; kendi kendine temizlik yapabilmesi, her yere her köşeye girebilmesi, belirlediğiniz alan dışına çıkmaması ve temizlikte gösterdiği iyi performansla ön plana çıkıyor.

Çalıştığı andan itibaren etrafına gönderdiği kızıl ötesi sinyaller sayesinde alanın büyüklüğünü, duvarları ve engelleri hesaplayıp çalışacağı alanın bir haritasını çıkartıyor. Oluşturulan harita üzerinde belirli algoritmik hesaplamalar yapan robot süpürge, temizlik için en uygun rotayı belirliyor.

Bu rota temizliğin etkin şekilde yapılabilmesi için en uygun rota olarak değerlendiriliyor. Cihaz 2-3 cm yüksekliğe kadar engelleri aşabiliyor ve hassas sensörleri sayesinde duvar diplerine, mobilya altlarına kadar girebiliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
343
39
86
17
18
15
160
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 30
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.