NeOldu.com

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİYLE 2022'NİN EN İYİ 10 LED TV MODELİ

Yüksek Görüntü Kalitesiyle 2022'nin En İyi 10 LED TV Modeli

LED televizyonlar görüntü kalitesiyle en çok tercih edilen televizyonlar arasında yer alıyor. Bu içeriğimizde en iyi LED TV'leri bir araya getirdik.

Giriş 19 Eylül 2020 Cumartesi 12:07 / Güncelleme 02 Kasım 2021 Salı 17:09

BOYUT ve MARKAYA GÖRE
EN İYİLER
Samsung
TV
24 inç
(61 Ek.)
32 inç
(81 Ek.)
40 inç
(124 Ek.)
OLED
TV
42 inç
(106 Ek.)
49 inç
(124 Ek.)
50 inç
(127 Ek.)
Philips
TV
55 inç
(140 Ek.)
65 inç
(165 Ek.)
75 inç
(190 Ek.)
Hesaplı
TV

En iyi LED TV hangisi? Şüphesiz LED ekranlı televizyon alacak kişilerin aklındaki ilk soru bu oluyor. LED TV tavsiye içeriğimizden bir seçim yaparken bu televizyonları kullananların yorumlarına da dikkat etmemiz gerekiyor. Bu yüzden içeriğimizdeki her bir modelin altına televizyonu kullananların yorumlarına da yer verdik.

En kaliteli televizyonlar genellikle yüksek görüntü kalitesi sunan, düşük enerji tüketimine sahip olan ve Smart TV fonksiyonları oldukça fazla olan modellerdir. En iyi televizyon hangisi? diye soruyorsanız.

En İyi LED TV Listesi

Sıra Model Ekran/İnç neoldu Puanı
1 Philips 58PUS8505 147/58" 10/9.9
2 LG 65NANO866NA 165/65" 10/9.8
3 Philips 43PUS7505 108/43"  10/9.9
4 Samsung 50TU7000 126/50" 10/9.7
5 Vestel 65U9500 164/65" 10/9.8
6 Samsung 40T5300 101/40" 10/9.7
7 LG 55NANO956NA 139/55" 10/9.8
8 Toshiba 32LL3B63DT 80/32" 10/9.3
9 Awox B203900S 99/39" 10/9.5
10 Grundig 8910 B 146/58" 10/9.6
Aradığın
Fiyatları Gör
HepsiBurada 
Fiyatlarını Gör
N11
Fiyatlarını Gör
Aradığın
Fiyatları Gör

10 En İyi Led Televizyon Tavsiye 2022

Yılın en çok tercih edilen en iyi led tv modellerini fiyatları ve kullanıcı yorumlarına göre karşılaştırdık.

İşte görüntü kalitesi en iyi LED TV modeli...

1. Philips The One 58PUS8505

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Ambilight var Subwoofer yok
Smart TV 3D görüntü yok
Sesli kontrol

En iyi televizyonlar listemize Philips The One 58PUS8505 ile başlıyoruz. Philips The One, dünyanın en güçlü görüntü işlemcisi olan P5 ile yayınlanan videolarda pürüzsüz ve titreşimsiz görüntü sağlamaktadır. Bu eşsiz televizyonu dilerseniz Google Asistan veya Amazon Alexa üzerinden sesli komut ile kontrol edebilirsiniz. Dolby Vision, film yapımcıları tarafından eklenilen 3D ses özelliğini destekleyerek sinema hissi sağlamaktadır. Bu sayede televizyon izleme deneyiminiz bambaşka bir seviyeye çıkar.

Kullanıcı Yorumları

👤 Daha önce çalışma odası için kullandığımız televizyonda Philips ve Ambilight özelliğine sahipti. Bu yüzden beğenerek kullandık salona televizyon alacağımız zaman da hemen yine bu özelliklerde olan bir televizyon tercih ettik ambiyans ışıkları sayesinde hem Olduğundan daha büyük gözüküyor hem de çok hoş bir hava yaratıyor. Fuat B.

👤 Görüntü kalitesini mağazada deneyimledim çok net bir görüntüye sahip büyük ekran olmasına rağmen görüntü hem uzaktan hem de yakından bozulmuyor 4K Ultra HD görüntü kalitesi sayesinde film izlemek sinema tadında oluyor. Birol G.

2. LG 65NANO866NA

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
4K Active HDR Subwoofer yok
4 çekirdekli işlemci 3D görüntü yok
NanoCell teknolojisi

LG’nin en gelişmiş LED TV'si olan bu cihaz NanoCell özelliği ile yüksek görüntü deneyimi sağlamaktadır. Hangi açıdan bakarsanız bakın, NanoCell teknolojisi başarılı renk göstermeye devam eder ve televizyonu farklı açılardan görenlerin dahi aynı kaliteyi hissetmesini sağlar. 4K Active HDR, ince detaylar ya da güçlü renkler ekleyerek görüntüyü optimize eder. Bu sayede videoları üstün HDR kalitesinde izleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

👤 Hem ekran boyutu hem de çözünürlüğü görüntü oldukça canlı ve net hale getirdi kullandığımız salonda pencerelerden çok fazla Gün ışığı geliyor Buna rağmen ekran yansıma yapmıyor ve rahatlıkla seyredebiliyoruz 4K ultra HD çözünürlük sayesinde de ekrana yakınlaştığımızda da görüntüde bozulma olmuyor. Mustafa Y.

👤 Salonum genişlik olarak değil ama çok uzun olduğu için büyük bir ekran tercih etmek durumunda kaldım 165 ekran benim için ideal bir boyut oldu özellikle 4K çözünürlük seçtiğim içinde yakından da uzaktan da görüntü bozulmadan seyredebiliyoruz. Burhan Ş.

3. Philips 43PUS7505

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
HDR10+ Subwoofer yok
Canlı görüntü 3D görüntü yok
Kolay kontrol

En iyi LED televizyonları listelerken Philips'in bu modelini atlasak büyük hata olurdu. Philips 43PUS7505, HDR10+ ve Dolby Vision özellikleri sayesinde gölgeleri derinleştirir, parlak yüzeyleri ışıldatır ve renklerin normalden çok daha fazla canlı gözükmesini sağlar. Bu eşsiz televizyon HDR10+ teknolojisinden en iyi şekilde faydalanacak şekilde geliştirilmiştir. Ek olarak hızlı ve sezgisel bir işletim sistemi olan SAPHI sayesinde televizyonunuzu daha keyifli bir şekilde kullanırsınız.

Kullanıcı Yorumları

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım. O da çok büyük olmadığı için 43 inç yeterli oldu 4K Ultra HD görüntü kalitesi sayesinde çok net ve canlı bir görüntüye sahip aynı zamanda ses kalitesi de çok iyi özellikle film izlerken sinemadaki gibi ses ve görüntü ile izleyebiliyorum Ali B.

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım. Kalabalık bir Aile olduğumuz için sürekli program çatışması yaşıyorduk Ayrıcı çocuklarda eğitimleri uzaktan Net bir şekilde izleniyor Smart özelliği sayesinde aynı zamanda çocuklarda uzaktan eğitimlerini rahatlıkla takip edebiliyorlar Emre Ü.

4. Samsung 50TU7000

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Kristal ekran Subwoofer yok
Kablo saklama bölmesi
Ekran yansıtması

4K UHD TV, normal bir FHD’den 4 kat daha fazla piksele sahiptir. Böylelikle keskin görüntü sunarak gerçeğe yakın bir izlenim sağlıyor. Yüksek Dinamik Aralık özelliği (HDR), karanlık sahnelerde otomatik olarak parlaklığı yükselterek kaliteyi arttırır. Ayrıca ekran optimizasyonu ile gecikmeleri azaltarak size daha fazla kontrol imkanı veren televizyonun oyun iyileştirici özelliğinin de olduğunu belirtelim.

Kullanıcı Yorumları

👤 Kullandığı kristal panel sayesinde diğer televizyonlara göre çok daha parlak olduğu için tercih ettik bizim için gerçekçi renklerden ziyade canlı ve parlak olması önemliydi üzerinde bulunan Smart ekran sayesinde de rahatlıkla interneti kullanabiliyoruz Yağmur F.

👤 Fazla televizyon özelliklerini bilmediğim için başkalarına göre daha fazla araştırarak tercih yaptım benim için güzel göstermesi kadar çerçevesini ince olması ve estetik olarak hoş durması da önemliydi her İki anlamda da ihtiyacımı karşıladı 4K çözünürlük olduğu için odanın her yerinden rahatlıkla izlenebiliyor Filiz A.

5. Vestel 65U9500

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Yüksek görüntü kalitesi 3D görüntü yok
Smart TV
PC girişi

Vestel’in patentli görüntü kalitesini yükselten Pixellence özelliği, ekrandaki görüntüleri normalden daha iyi bir biçimde yansıtır. Dijital sinema sistemleri anlamına gelen DTS teknolojisi, sinema salonlarında olan profesyonel ses sistemlerini bu televizyonla beraber evinize getiriyor. Vestel 65U9500, PC girişi sayesinde monitör olarak kullanıma da uygundur. Son olarak Vestel Smart Center uygulamasıyla telefonunuza bağlanarak en basit yoldan fotoğraf ya da görüntü aktarabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

👤 Vestel televizyonlar hem Türk üretim hem de Türk malı olması sebebiyle daha çok sevdiğim modeller. Diğer TV'ler de iyidir ama benim için yerli olması destek vermek amacıyla iyi. Televizyona gelecek olursam ekran boyutu tam istediğim gibi ve çözünürlüğü de netliği de renkleri de çok güzel. Mehmet K.

👤 Arkadaşımıza ev hediyesi olarak aldık ziyaret ettiğimde kendim de çok beğendim özellikle ince bir Tasarımın olması duvarda çok şık durmasını sağlamış görüntü kalitesi yüksek 4K Ultra HD olması yakından da uzaktan da seyredildiğinde görüntü kaybı yaşatmıyor. Netflix uygulaması için de geldiği için çok beğendiler rahatlıkla filmlerini buradan seyredebiliyorlar. Ümit K.

6. Samsung 40T5300

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Full HD Subwoofer yok
Canlı renkler 3D görüntü yok
Kablosuz bağlantı HDR yok

En iyi LED TV tavsiyeleri içeriğimize Samsung 40T5300 ile devam ediyoruz. Full HD çözünürlük ile izlemeye doyamadığınız yapımlar, artık iki kat daha yüksek çözünürlük ve canlı renklerle adeta gerçeğe dönüşüyor. Yüksek dinamik aralık teknolojisi, en karanlık sahnelerde TV parlaklığını arttırarak ayrıntıları fark etmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca PurColor özelliği, ekrandaki renkleri daha canlı hale getirerek keyifli bir izleme deneyimi sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım Full HD görüntü kalitesine sahip bir televizyon görüntüler çok gerçek renkler canlı ve parlak 40 inç ekran büyüklüğü bizim için yeterli oldu. Hem çocuklarım rahatlıkla derslerini takip edebilirler Hilal E.

👤 Hem ölçü olarak izleme mesafemiz e baktığımızda yeterli geldi hem de yüksek çözünürlüğü sayesinde yakından da uzaktan da herhangi bir görüntü kaybı yaşamıyoruz kullandığı HDR teknolojisi sayesinde gelen görüntüler eski televizyonunuza göre oldukça canlı ve parlak FHD çözünürlüğü sayesinde de ekranı büyük olmasına rağmen bozulma olmuyor sesi de yeterli ekstra ses sistemi almaya da gerek duymadık. Kazım K.

7. LG 55NANO956NA

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
HDR 10 Pro 3D görüntü yok
Smart TV
8K çözünürlük

LG NanoCell teknolojisiyle izlediğiniz görüntüler artık çok daha parlak ve net. LG NanoCell'in kullandığı 3. Nesil A9 işlemcisi televizyonun yüksek görüntü ve ses performansı göstermesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu televizyon Dolby Atmos teknolojisi sayesinde izlediğiniz görüntünün seslerini size en iyi şekilde ulaştırarak sinema keyfinizi arttır.

Kullanıcı Yorumu

👤 Üstün kalite. Görüntü muhteşem. Çok sezgisel işletim sistemi. Ses ve görüntü formatlarından daha fazlasını isteyemezsiniz. Hepsi var. Çok başarılı siyahlar. Yeni nesil konsolları oynamak için ideal. R** A**.

👤 Televizyonun görüntüsü harika beklediğimden çok daha iyi çıktı. Teşekkürler. H** G**.

8. Toshiba 32LL3B63DT

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Yüksek görüntü kalitesi Kalın tasarım

Yüksek ses kalitesiyle en iyi televizyon listemizde yer alan Toshiba 32LL3B63DT modeli, kullanıcılarından tam puan almayı başardı. Kalın bir tasarımı bulunan cihaz, 1920 x 1080 çözünürlükte satışa sunulmaktadır. Görüntü ve ara yüz bakımından birçok modeli geride bırakan ürün, bizce en iyilerden bir tanesi.

Kullanıcı Yorumu

👤 Ürüne puanım 5 yıldız. Görüntü Full HD. Kumandada Netflix, YouTube tuşu var. Bu bile tercih etme sebebi olabilir. Kasası, kumandası çok şık. G** K**

👤 Ekran görüntüsü çok iyi. Sesi gayet iyi. Wi-Fi çekim gücü gayet güzel. Kumandası kalite kokuyor, ele yakışma anlamında ağırlığı ve tuşlaması çok iyi. Tolga Y**

9. Awox B203900S

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
Yüksek görüntü kalitesi Kanal geçişleri yavaş
Fazla sayıda uygulama

En iyi LED televizyon içeriğimizde 9. sırada yer alan Awox B203900S, Smart TV özelliğiyle dikkat çekmektedir. Birçok kişiden olumlu yorum alan ürün, yüksek ses kalitesiyle seyir keyfini artırmaktadır. 1366 x 768 çözünürlükte satışa sunulan cihaz, geniş giriş yelpazesiyle konsol, PC ve benzeri cihazları yansıtabilmektedir.

Kullanıcı Yorumu

👤 Çok araştırdım çok yorum okudum ve tereddüt etmeden aldım. Görüntü kalitesi harika. Ahmet Y**

👤 Kesinlik tavsiye ederim, kesinlikle çalışmayan hiçbir uygulama yok görünüşü, netliği ücretine göre çok fazla. M** Y**

10. Grundig 58 GEU 8910 B

En İyi Led TV Modelleri

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAR EKSİLER
4K çözünürlük Ağır olması
Şık tasarım

En iyi televizyon içeriğimizin son sırasında bulunan Grundig 58 GEU, yüksek çözünürlük ve kontrast oranıyla kullanıcıların beğenisini topladı. Yeni nesil teknolojilerle donatılan ürün, dahili uydu alıcısıyla ek cihaz gerektirmeden televizyon izlemenize imkan vermektedir. 3840 x 2160 çözünürlükte satışa sunulan model, Arçelik işletim sistemi kullanmaktadır.

Kullanıcı Yorumu

👤 Fiyatına göre başarılı özellikle ses sistemi tatmin edici. Görüntü olarak siyah seviyesi ve kontrast değerleri de iyi. Arif C**

👤 4K olması mükemmel, izlediğimiz dizi ve filmlerden daha fazla keyif alıyoruz. En iyi LED tv bu sanırım. Derya S**


Benzer Tavsiye Önerileri
75 inç Televizyon Modelleri 50 inç Televizyon Modelleri

2022'nin en iyi Led televizyonu hangisi?

En iyi Led televizyon tavsiyelerine gelecek olursak; Vestel, Samsung, Toshiba, Awox, Philips, LG yüksek çözünürlük, büyük ekran, dayanıklı gövde özellikleriyle öne çıkan Led tv markaları olarak biliniyor.

LED TV'nin diğer televizyonlardan farkı ne?
Klasik LCD ekranların daha gelişmiş bir sistemi olan LED TV'ler, ekran parlaklığı ve renklerin canlılığı konusunda oldukça önde olan cihazlardır. Renklerin ve piksellerin LED kalitesiyle ışıklandırılması görüntüde berraklığı arttırır ve daha net bir ekran sunar.
LED TV ekranı nasıl temizlenir?
LED ekranlar oldukça narin bir tasarıma sahip olup temizlenirken özen gösterilmesi gerekir. Öncelikle cam temizleyici ürünleri direkt olarak ekran üzerine püskürtmemeye özen gösterin. Bunun yerine hafif nemli bir bez ile ekran üzerinden hafifçe geçin. Bu işlemi yaparken elinizde yumuşak mikro fiber bez olması daha iyi bir temizlik sunacaktır. Ayrıca temizlik sırasında televizyonun elektriğe bağlı olmadığına emin olun.
LED TV alırken nelere dikkat edilmelidir?
Enerji tasarrufu ve görüntü kalitesi bakımdan ideal ürünler olan LED TV'ler uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermemek üzere tasarlanmıştır. Ancak gelişen teknoloji ile bir önceki nesil cihazlar daha fazla ısınma ve kasma sorunu yaşayabiliyor. Bu sebeple ekran yenileme hızı en az 100 Hz olan LED TV modellerini tercih etmelisiniz.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
68
34
59
33
28
14
4
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 13
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.