NeOldu.com

EN İYİ 15 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE MODELİ

En İyi 15 Elektrikli Süpürge Modeli

Hangi elektrik süpürge daha iyi? Bu içeriğimizde en yüksek emiş ve çekim gücüne sahip elektrikli süpürgeleri inceleyerek en iyilerini bir araya getirdik.

Giriş 11 Eylül 2018 Salı 15:43 / Güncelleme 16 Temmuz 2021 Cuma 10:00

Emiş Gücü Yüksek En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz? Elektrikli süpürge almak isteyenlerin aklındaki ilk soru bu. Elektrikli süpürge tavsiye içeriğimizde emiş gücü en yüksek süpürgeleri özelliklerine göre listeledik.

En iyi 15 elektrik süpürgesi içeriğimizde Dyson, Philips, Karaca, Rowenta, Arnica, Samsung, Fakir, Grundig, Arçelik, Bosch, Karcher, Thomas marka sulu, toz torbalı ve toz torbasız modelleri özelliklerine göre sıraladık. Şüphesiz herkes bütçesine uygun en iyi elektrikli süpürgeyi almak ister. Bu yüzden elektrikli süpürge önerisi yapmadan önce teknik özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göre bir değerlendirme yapmamız gerekiyor.

En çok tercih edilen elektrikli süpürgeler en yüksek emiş gücüne sahip, kullananlardan olumlu yorum almış ve gücü en yüksek olan süpürgeler oluyor. Bunun yanında toz torbasız elektrikli süpürgeler de çokça tavsiye ediliyor. Hangi süpürgeyi almalıyım? diye soracak olursanız.

İşte kullanıcılardan tam not almış en iyi elektrikli süpürgeler...

1. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Yüksek emiş gücü Fiyatının uygun olmaması
Toz Torbasız olması Ağır olması
Malzemesinin kaliteli olması Haznesinin küçük olması
Birçok başlık aparatının olması

El değmeden hazne temizliği yapılabilen bu elektrikli süpürge %25 daha az sessizlik özelliğiyle rakiplerine fark atmayı başarıyor. 700 W çekim gücüne sahip cihaz, kullanıcı yorumlarına bakıldığında %90'lık yüksek memnuniyet oranıyla en iyi elektrikli süpürgeler listemizde yer alıyor.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 80 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 700 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 0.8 L
Amazon Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Dyson Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün harika! Çekim gücü oldukça yüksek bir süpürge, ürünün ebatları söylendiği gibi bence hiç de küçük değil gayet normal boyutlarda. Sesi de az ayarı yükseltince ses ve çekim gücü artıyor bu muhteşem bir özellik. Hiç düşünmeden rahatlıkla alabilirsiniz ben kesinlikle çok memnun kaldım. - Şaduman35

👤 Marka olarak tereddüt etmeden tercih ettiğim bu ürün, performans, kalite, güç ve estetik olarak da beni yanıltmadı, bence hiç macera aramayın ve direkt sepetinize ekleyin bu ürünü. - Kerime66

2. Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Alerji dostu olması Fiyatının pahalı olması
Yüksek emiş gücü
Toz bırakmaması
Farklı başlıklarının olması

Toz torbasız elektrikli süpürgeler sınıfının en gözdesi olan Philips marka elektrikli süpürge 650 W çekim gücüne sahiptir. 75 desibel ses seviyesinde çalışan bu cihaz ses konusunda da oldukça başarılıdır. Kullanıcı yorumlarına göre Philips Marathon Ultimate halı üzerindeki en zorlu tozların bile üstesinden kolayca gelmektedir.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 77 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 899 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 2.2 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü uzun zamandır kullanıyoruz çok memnun kaldık. Parasını kesinlikle hak ediyor, tavsiye ederim. Ürünün sessizliği, çekim gücü, kalitesi, teknoloji mükemmel. - Yeliz0000

👤 Çeşitli markaları araştırıp yorumlara bakarak bu üründe karar verdim. Fiyatının hakkını veren bir cihaz. LED özelliği gerekliymiş gün ışığında gözle gözle görünmeyen toz vs fark edebiliyorsunuz kullanınca bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. - ElizK16

3. Karaca Vantuz 8 Rosegold Elektrik Süpürgesi

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Büyük haznesinin olması Kalitesiz malzemesi
Yüksek çekim gücünün olması Ağırlığının fazla olması
Kademeli çekiş gücü

899 W gibi yüksek motor gücüne sahip olan Karaca Vantuz 8, en ince tozları dahi haznesine çekebilmektedir. 73 dB ses seviyesi ile sessiz bir kullanım yapabileceğiniz bu elektrikli süpürgenin 3.15 litre toz haznesi bulunmaktadır. 8 metre uzunluğunda olan kablosuyla temizlik yaparken ev içerisinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. HEPA 13 filtresi alerjen maddeleri hapsederek sağlıklı ortam oluşturmaktadır. Ergonomik tutma sapı uzun kullanımlarda herhangi bir zorluk yaratmamaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi 73 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 899 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 3.1 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Karaca Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çekiş yönünden güzel ancak biraz büyük ve çok dikkatli kullanmak gerek hemen kırılabilecek bir yapıya sahip özellikle tekerlekleri çok basit yapılmış oyuncak araba gibi iade etmek için epey bir düşündüm ancak çekimi güzel diye vazgeçtim. A** R**.

👤 Ürün çok çok güzel paketlenmesi iyiydi ürün fiyatı da piyasaya göre çok iyi boyutu ağırlığı ve kalitesi der susarım alta ki yorumlardan tedirginlik yaşadım ama gelen ürün her şeyin önüne geçti çok güzel. K** B**.

4. Rowenta Silence Force Cyclonic Toz Torbasız Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Sessiz bir şekilde çalışması Halıya yapışması
Emiş gücünün ayarlanması Sopasının ağır olması

2100 W çekim gücüne sahip bu ürün tasarımından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında rakiplerine nazaran daha güçlü bir performans sunan Rowenta elektrikli süpürge, zamanla düşen çekim gücü gibi bir sorun da yaşamamaktadır. 67 desibel ses seviyesi de bu ürünü diğer ürünlere göre farklı kılmaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 67 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 750 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 2.5 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Rowenta Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Şimdiye kadar 10 tane süpürge kullandım ama hiçbirinden memnun değildim. Bu da aynı olur diye düşünürken beni şaşırttı doğrusu. Harika ötesi temizlemesi çok kolay her süpürdüğümde çıkan toz beni şaşırtıyor. - Hande4

👤 Ürünü çok kısa bir süredir kullanmama rağmen oldukça memnun kaldım diyebilirim. Bir süpürgeden beklentinizin üzerinde bir performans sergiliyor kesinlikle. - Pınar77

5. Arnica Tesla Premium Rose Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Emiş gücünün iyi olması Plastik malzeme yapısı
Sessiz çalışması Ağırlığının fazla olması
Kullanımının kolay olması Kablo sarma butonunun olmaması

Arnica Tesla Premium Rose, 70 dB ses seviyesinde çalışarak diğer modellere göre daha düşük gürültüde süpürme imkanı sunmaktadır. Uzaktan kumanda yardımıyla makineyi rahatlıkla kontrol ederek diğer işleriniz için zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Cihazın LED göstergeleri üzerinden durum bildirimlerini görebilirsiniz. Cyclone Max özelliği bulunan Arnica Tesla, zemin fark etmeksizin performansını koruyabilmektedir. Toz hazne kısmı çalışma sırasında otomatik bir şekilde kapanmaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 70 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 750 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 3 L
Amazon Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Arnica Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü teslim aldık gayet güzel görünüyor. Emiş gücü iyi tutamak yerinde kumanda düğmesi var hızını oradan ayarlayabiliyorsun her şey için ayrı ayrı başlık var gayet güzel görünüyor kullandık sıra daha iyi değerlendirme şansımız olacak. M** B**.

👤 Uzun araştırmalarım neticesinde en uygun fiyatı burada buldum ve aldım. Kısa sürede elime ulaştı. Çok memnun kaldım. Ürün anlatıldığı gibiydi. Kargo paketi iyi yapılmıştı. Diğer yorumları okuyarak aldım. Şimdi evim rahat bir nefes almış hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Şu an odanın baş köşesinde süpürgem duruyor. Çünkü hak ediyor. Meryem G.

6. Samsung VCC45W0S3R Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Büyük haznesinin olması Sapının ağır olması
Sessiz ve yüksek çekim gücü Ucunun kullanışlı olmaması
Uygun fiyatlı olması Malzeme kalitesinin kötü olması

Twin Chamber System teknolojili Samsung VCC45W0S3R toz torbasız süpürge, iki farklı bölümlü toz toplama alanı sayesinde kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Yüksek emiş gücünün yardımıyla en ufak parçaları bile etkili bir şekilde temizlemektedir. Evinizin odasında olan polen, toz ve küf gibi maddeleri HEPA filtre sistemiyle saklamaktadır. A sınıfı elektrik tüketimiyle diğer modellere göre daha az enerji harcamaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 82 dB
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü 700 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.3 L
Hepsiburada Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Samsung Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Küçük, hafif ve neredeyse dikey süpürge kadar pratik. HEPA filtresi var. İndirimli fiyatıyla böyle bir süpürgeye bu fiyata sahip olamazsınız. Gücü o kadar yüksek değil, dış plastiği çok kalitesiz. Ancak ikinci bir pratik bir süpürge arayışında olanlar için ideal. S** K**.

👤 Ürün bugün elime ulaştı. Hızlı kargo, orijinal kutu. İlk denememi yaptım. Ürün halıları havaya kaldırıyor. Özellikle uzayan boru benim gibi yüksek tavanlı bir evde yaşayanlar için ideal. Çok küçük ve rahatça elinizde taşıyabileceğiniz bir açılır kapanır kulp yapmaları da cabası. Tabi bu tarz ürünleri bir süre deneyip sonra yorumlamak daha doğru olacaktır. Şu an için gayet güzel. Ceyda K.

7. Fakir Ranger On/Off Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Yüksek emiş gücü Fiyatının uygun olmaması
Toz Torbasız olması Ağır olması
Malzemesinin kaliteli olması Haznesinin küçük olması
Birçok başlık aparatının olması

Gelişmiş özellikleri ile evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir Ranger elektrikli süpürge, 890 W motor gücüyle yerde oluşan tüm kirleri kolaylıkla haznesine çekerek alerjen maddeleri ortadan kaldırmaktadır. Ergonomik tutuş yapısı temizlik sırasında elinizi yormadan tüm evi süpürmenize yardımcı olmaktadır. 5 metre uzunluğunda olan kablosunu işiniz bittikten sonra otomatik bir şekilde sararak size zamandan kazandırmaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 77.8 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 890 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.5 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Fakir Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 1500 TL civarı alınabilecek en muhteşem süpürge 750 TL'ye ürün emiş gücü çekimi aşırı fazla ekstra turbo baslık alacam yoksa kendi başlığı ile çok eziyetli ilk defa böyle süpürge gördüm harika sanki gerçekten halıyı şu ile yıkıyor iz bırakarak tertemiz yapıyor. Tavsiye ederim. Güç ayarlaması var bilgilerinize. A** A**.

👤 Bütün süpürge markalarını araştırdım çok para vermeye gerek yok tereddüt etmeden alın ürün siparişinden 2. gün dolmadan geldi gayet başarılı çalışması ve çekişi çok güzel halıyı kaldırıyor kullanışlı. Burak B.

8. Philips PowerPro Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Sesinin fazla olması Az yer kaplaması
Küçük ve kullanışlı olması Malzeme yapısının kalitesiz olması
Fiyatının uygun olması Borusunun hassas olması

750 W çekim gücüne sahip bu cihaz PowerCyclone 4 teknolojisi ile temiz havayı kirli havadan tek seferde ayırarak hava akışını ve performansı en üst seviyeye çıkarmaktadır. %100 temizleme performansı ile kullanıcı yorumlarında desteklenen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 78 dB
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü 750 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.7 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Hafif olması bel ağrısı yaşayanlar için önemli bir etken diyebilirim. En zorlu temizliklerimde bile bana aşırı kolaylık sağlıyor. Pratik temizliği ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle mükemmel bir süpürge diyebilirim. - Umay T.

👤 Temizlik yapmayı keyfe dönüştürür hem tertemiz yapar hem de dinlenecek vaktiniz kalır o derece memnun kaldığım bir elektrikli süpürge oldu. Kesinlikle tüm ev hanımlarına zamandan tasarruf için tavsiye ediyorum. - Üzüm H.

9. Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Alerji dostu olması Ağırlığının normalden fazla olması
Kibar ve şık görünümünün olması Başlığının sorunlu olması
En derindeki tozları bile alması

Tasarımıyla kullanıcıların göz bebeği olan Dyson, küre şeklinde olan yapısı sayesinde engellerin üzerinden rahatlıkla geçebilmektedir. Tasarım sırasında eklenen yer çekim merkezi, makinenin yan yatma veya ters dönme gibi durumları yaşamasının önüne geçmektedir. Radial Root Cyclone özellikli Dyson, alerji hastalığı olan insanların toz sorunlarını çözerek rahatça nefes almasını sağlamaktadır. 19 parçalı güçlü siklon filtresi, en ince toz ya da kir parçalarını çekerek ortamı temizlemektedir.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi 80 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 600 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.5 L
Amazon Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Dyson Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün elime ulaştıktan sonra hemen denedim ve sonuç mükemmel Keşke daha önce alsaydım dedim. Fiyatına göre çok güzel performansı var evde toz denen bir şey kalmadı. Ve sesi o kadar az ki hiç rahatız etmiyor. Cihazda çok güzel minik fazla yer kaplamıyor. Halıyı tutuşu çok güzel. Parkede çok rahat ilerliyor başlığı. Çok sevdim, ev süpürmenin rahatlığını yaşadım Dyson'la. E** H**.

👤 Ürün çok güçlü ve çok güzel süpürüyor. Süpürme başlığının üzerinde bulunan güç ayarını (-)’ye getirmezseniz süpürürken çok güç harcamanız gerekiyor. Allahtan bu ayar var. İlk gün tam güçte iki odayı süpürünce kollarımda güç kalmadı. Ama bir Dyson ile süpürmeden süpürdüm dememek gerekirmiş, anladım. Tavsiye ederim. M** T**.

10. Grundig VCC 9771 Toz Torbasız Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Sessiz çalışması Çok ağır olması
Hortumunun çok kaliteli olması Zemine çok fazla yapışması
Tasarımının şık olması Tekerlerin dayanıksız olması
Büyük parçaların üstten ayrı bir bölümden alınması

800 W çekim gücüne sahip bu cihaz aynı zamanda 69 desibel ses seviyesiyle de dikkat çekmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında kolay ve hızlı bir temizlik keyfi sunan bu elektrikli süpürge şiddetle tavsiye edilen ürünlerden birisidir.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 69 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 800 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 3 L
Hepsiburada Fiyatını Gör Trendyol Fiyatını Gör

Grundig Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 750 W olmasına rağmen çekiş gücü çok iyi ama malzeme kalitesinden emin değilim. Uyuyan birinin yanında bile temizlik yapabilmenizi sağlayan ses seviyesine sahiptir. Melek Y.

👤 Ürünü bugün teslim aldım zamanında teslimat yapıldı gerçekten güzel ürün çok sessiz ve çekiş gücüde gayet başarılı ürünlerden birisi. - Tuba Melis

11. Philips Powerpro City Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Özel toz haznesi HEPA filtre yok
Alerji filtresi
%25 daha verimli

Evinizdeki tozları özel haznesine çekerek size daha kolay temizleme imkanı sunan Philips Powerpro’nun alerji filtresi bulunmaktadır. Bu filtre sayesinde artık alerjinizle vedalaşabilirsiniz. Modelin turbo fırçasını kullanarak diğer süpürge modellere göre %25 daha fazla temizlik yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı A
Ses Seviyesi 79 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 900 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.5 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Philips Powerpro City Fc9332/07 Kullanıcı Yorumları

👤Harika bir ürün. Çeyizim için aldım küçük ve kullanışlı harika çekimi var. Tereddütsüz alabilirsiniz. D** A**.

👤Halıyı kaldırmıyor :) bazıları için bu referans olabilir. Süpürmesi ve sesi güzel, hazinesinde topladıklarını görünce 'evet iyi temizliyor' diyorsunuz. G** U**.

12. Arçelik S 7432 D Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Hazne dolu uyarısı Sesli çalışma
Ayarlanabilir emiş gücü
HEPA filtre var

Modelin ayarlanabilir emiş gücü özelliği ile dilediğiniz gibi temizlik yapabilirsiniz. Arçelik S 7432 D’nin İngiliz kurum onaylı HEPA filtresiyle tüm alerji tetikleyen toz ve kıl gibi maddeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Toz torbasız kullanımıyla büyük kolaylık sağlayan süpürgeyi istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi 79 dB
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 1400 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.8 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Arçelik S 7432 1400W Kullanıcı Yorumları

👤2 senedir kullanıyorum çok memnunum küçük ama etkili emiş gücüde ayrıca çok iyi arkadaşlar net olun yorumlarınız da bir şey ya güzeldir ya da değildir kesinlikle tavsiye ederim. İnci Ö.

👤Mağazaya çok teşekkür ederim, çok hızlı gönderim yaptılar, saat 16:00 da verdiğim sipariş ertesi gün elimde oldu. Urun fiyatı da çok uygun. Emirhan A.

13. Karcher K5 Compact Sulu Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Sulu olması Hortumunun dayanıksız olması
Basınçlı yıkama özelliğinin olması Uzun ömürlü olmaması
Tozları sonuna kadar alması Kalitesiz malzeme kullanımı

K5 Compact basınçlı yıkama makineleri lekelerden ve tozdan kurtulmak için etkili bir yöntem sunmaktadır. En güçlü özelliklerinden biri de su soğutmalı motorudur. Ayrıca su filtresi istenmeyen kirlere karşı pompayı güvenle korumaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi Belirtilmemiş
Hepa Filtre Belirtilmemiş
Motor Gücü 2100 W
Emiş Türü Islak
Toz Kapasitesi 11.5 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Karcher Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Kaliteli ve kullanışlı, ucuz ürünlere aldanmayın, vereceğiniz parayı kesinlikle hak ettiğini düşündüğüm bir ürün, her ihtiyacı olana tavsiye ediyorum. - Kerim K.

👤 Arabanızı, koltuklarınızı, halılarınızı tertemiz kullanmak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir ürün olduğunu söyleyebilirim. - Pelin Muazzez

14. Thomas Mistral XS Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Alerji dostu olması Fiyatının pahalı olması
Kolay sökülmesi Şık bir görünüme sahip olmaması
Kolay temizlenmesi Malzeme kalitesinin kötü olması
Su filtresinin koku yapmaması

Azami 1700 W motor gücüyle en ulaşılmaz noktalarda bile harika çözümler yaratabilen bu cihaz, kullanıcı yorumlarına da bakıldığında sulu sistem elektrik süpürgelerinde yarışı önde götürmektedir. HEPA filtresi sayesinde tozları hapseden Thomas Mistral eko emiş kademesi gibi farklı modlarla etkin bir temizlik imkanı sunuyor.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi Belirtilmemiş
Hepa Filtre Var
Motor Gücü 1700 W
Emiş Türü Kuru
Toz Kapasitesi 1.8 L
Gittigidiyor Fiyatını Gör Hepsiburada Fiyatını Gör

Thomas Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Mükemmel temizler, montajı kolay sökülür, su filtresi kolay temizlenir. Bu benim su filtreli ilk elektrikli süpürgem kendisi. Çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. - Kenan Ece

👤 16 Senelik ev hanımıyım çocuklarımın astım probleminden dolayı doktorum tarafından tavsiye edildi Thomas ürününü aldım ve kullandım tek kelimeyle bundan daha iyisi olamaz diyorum kesinlikle tavsiye ediyorum. - Hülya Demir

15. Karcher WD 6 Premium Su Filtreli Süpürge

Elektrikli Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Sıvı çekme özelliği HEPA filtre yok
Paslanmaz çelik gövde
Elektrik prizi

Paslanmaz çelik gövdesiyle oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan Karcher WD 6 Premium’un üzerinde rahatça açıp kapatabileceğiniz elektrik prizi bulunmaktadır. Böylelikle temizlik sırasında diğer ekipmanlarınızı çalıştırabilirsiniz. 4 farklı güç seçeneğini temizlediğiniz bölgeye göre seçerek en yüksek verimi alabilirsiniz. Diğer ek parçalarını kendi üzerindeki bölümlerine yerleştirerek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Çekilen sıvıyı alt kısmında yer alan tahliye vidasını çıkararak boşaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Ses Seviyesi 71 dB
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü 1300 W
Emiş Türü Islak/Kuru
Toz Kapasitesi 30 L

Teknik Özellikler

  • Güç: 1300 W
  • Ses: 71 dB
  • Toz Haznesi Kapasitesi: 30 L
  • Kablo Boyu: 6 Metre
  • 9.5 kg ağırlık
Gittigidiyor Fiyatını Gör Amazon Fiyatını Gör

Karcher WD 6 Premium Kullanıcı Yorumları

👤Ürünü Neoldu'nun YouTube kanalında inceleme videosunda gördüm ve tereddütle aldım ancak kesinlikle harika bir ürün öneriyorum. Fatih K.

👤Gayet güzel ofisimiz için aldık. M** A**.


Elektrikli Süpürge Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evlerin olmazsa olmazı haline gelen elektrikli süpürgeler hakkında sorulan soruları sizler için yanıtladık. İşte elektrikli süpürgeler hakkında sıkça sorulan sorular.

Elektrikli süpürge alırken nelere dikkat edilmelidir?

Elektrikli süpürge evin temizlik açısından en önemli gereçlerinden birisi hatta en önemlisidir diyebiliriz. Pratik kullanışlı ve güçlü bir makine hayatınızı kurtarabilir. Bu içeriğimizde 2021'in en iyi elektrikli süpürge modellerini inceleyeceğiz fakat öncelikle elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyoruz.

Watt Gücüne

Watt gücü bir makinenin iyi performansının göstergesi değildir. Güç daha çok kullanılan elektriğin miktarı ile ilgilidir. Güç kavramı ve performans her zaman karıştırılmaktadır. Oysa watt ve Airwatt elektrikli süpürgenin toz çekim gücünü değil motor gücünü göstermektedir. Bu sebeple elektrikli süpürge alırken çekim gücüne dikkat etmek gerekmektedir.

Sessiz Olmasına

Makinenizin ses seviyesi de dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Somut bir örnek vermek gerekirse standart bir elektrikli süpürgenin ses seviyesi 78 desibelken, en sessiz olanınki ise normal konuşma düzeyi olan 68 desibeldir. Buna bağlı olarak elektrikli süpürge seçerken ses seviyesini mutlaka test etmenizi öneririz.

Toz Torbalı Olmasına

Gelişen teknolojinin etkisiyle son yıllarda toz torbasız ve su filtreli süpürgelerin toz torbalı modellere oranla daha çok satmasına rağmen, toz torbalı modeller hala revaçta olma özelliğini korumaktadır. Dışarıya atılan toz miktarında önemli oranda azalma kaydetmesi toz torbalı makinelerin tercih sebebi olduğunu gösteriyor.

HEPA Filtreli Olmasına

Çoğu elektrikli süpürge bu filtrasyon bakımından yeterli düzeydedir fakat astım ve alerji hastaları için havayı daha iyi filtre eden daha yüksek korumalı HEPA filtreler tavsiye edilmektedir.

Elektrikli süpürge borusu nasıl temizlenir?

İlk olarak hortumu süpürgenizden çıkarın, daha sonra hortumunuzun boyu kadar ince bir çubuğu iç kısma sokarak sıkışan maddeleri dışarı itin. Bu işlemden sonra hortumu deterjanlı suyla yıkayınız. Son olarak hortumu kontrol ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Elektrikli süpürge filtre nasıl temizlenir?

Süpürgenizin filtresi HEPA veya EPA özellikte ise yıkamayınız. Bu filtreler yıkandığı taktirde tüm özelliklerini kaybetmektedir. HEPA tipli filtrelerini fırçayla temizleyebilirsiniz. Süpürgenin diğer köpük parçalarını suyla yıkadıktan sonra kurumasını bekleyin.

Elektrik süpürgesi neden çekmiyor?

Bu sorunun iki nedeni olabilir. İlk olarak süpürgenizin toz haznesinin doluluk oranını kontrol edin. Hazne kısmında sorun yoksa hortumunuzun tıkanıklığını kontrol edin.

Süpürgenin emiş gücü ne demek?

Emiş gücü ne kadar yüksek olursa süpürge o kadar iyi temizlik yapabilmektedir. Süpürge alırken ilk olarak emiş gücüne bakmanızı öneriyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1897
1046
1289
387
44
22
106
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 29
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.