NeOldu.com

SEVGİLİYLE YAPILABİLECEK 8 İLGİNÇ AKTİVİTE

Sevgiliyle Yapılabilecek 8 İlginç Aktivite

Sevgilinizin sizden sıkılmaması için yapmanız gerekenleri sizler için derledik. İşte sevgiliyle yapılabilecek ilginç aktiviteler

Giriş 25 Kasım 2018 Pazar 09:56 / Güncelleme 24 Kasım 2022 Perşembe 09:00

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Sevgili, neredeyse her zaman en yakın arkadaş ve dert ortağıdır. Hal böyle olunca da sevgiliyle yapılabilecek pek çok eğlenceli aktivite vardır. Aslında bu durumda bir aktivitenin ilginç olup olmayacağı özneldir. Şöyle ki, romantik olmayan birisi tarafından yapılan bir sürpriz ilginç olabilirken aynı sürprizi romantik bir kimsenin yapması aslında son derece basit bir eylem olacaktır.

İşte sevgilinizle yaparken çok eğleneceğiniz ilginç aktiviteler;

1. Günlük Tutmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Her günün not edildiği bir defter bulundurmak elbette çok klişe gelebilir. Ancak sevgiliyle her gün birer sayfa günlük tutulması ve her ayın sonunda bu günlüklerin karşılıklı okunması eşsiz bir deneyim olacaktır. Aynı zamanda çiftler her ne kadar birbirlerine küs olsalar dahi bu günlük alışkanlığı sayesinde bu durum fazla uzun sürmeyecektir.

2. Hafta Sonu Kaçamakları Yapmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Bu noktada önem kazanan husus elbette cesarettir. Ne de olsa monoton bir hayatın renklenmesi adına cesur olmak her zaman en gerekli unsurdur. Cesareti olan bir insan ise sevgilisiyle hafta sonunda yurt dışına dahi gidebilir.

3. Tanışılan İlk Günü Anlatmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Bir çift her daim birbirlerine dair önemli anları hafızasında tutacaktır. Buna ek olarak hafızalara kazınan anların yeniden gün yüzüne çıkarılması da son derece keyifli anlar yaşatmaya adaydır.

4. Birlikte Yemek Yapmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Her insan yemek yapabilir ve mutfakta mucizeler yaratmanın cinsiyeti de yoktur. Ancak sevgiliyle yemek, bilhassa pasta yapmak kadar keyifli olan çok az şey vardır.

5. Müzik Aleti Çalmayı Öğrenmek

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Bir çift müzik aleti çalmayı birlikte öğrenmek isteyebilir. Ne de olsa sanat ile birlikte uğraşmak isteyen çiftler bunu başarabildiklerini gördüklerinde çok daha fazla keyif alacaklardır.

6. Resim Yapmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Ne var ki bu maddede yetenek bir miktar da olsa ön plana çıkmak zorunda. Zira birlikte resim yapmak için çizgilerin birbirine uyumlu olması icap ediyor. Ancak iki tarafın da az ya da çok yeteneği varsa ortaya çıkan resimler adeta paha biçilemez olacaktır.

7. Şiir Okumak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Her ne kadar ilginç, kabul edilmesi güç de olsa iki sevgilinin yapabileceği en güzel şey birbirine şiir okumaktır. Ne de olsa duyguları ifade etmenin daha güzel bir yolu yoktur.

8. Kıskandırmak

Sevgiliyle Yapılacak İlginç Aktiviteler

Sevgililerin bazı durumlarda birbirlerini kıskandırmaktan son derece zevk aldıkları da bilinen bir diğer durumdur. Aynı zamanda bunun pişkin pişkin itiraf edilmesi de bir diğer önemli husustur.

Benzer İçerik Önerileri
İyi Bir Sevgilide Bulunması Gereken Özellikler Sevgilisi Olmayanların Elde Ettiği Kazançlar
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
120
606
565
571
21
22
196
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.