NeOldu.com

RÜYADA YILAN GÖRMEK NE DEMEK? DİKKAT GİZLİ DÜŞMAN HABERCİSİ

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek? Dikkat Gizli Düşman Habercisi

Rüyada yılan görmenin ne demek? Tabirciler nasıl yorumluyor. Yılanın neyi temsil ettiğini bir araya getirdik. İşte, rüyada yılan görmenin anlamları:

Giriş 20 Ocak 2016 Çarşamba 13:47 / Güncelleme 09 Haziran 2022 Perşembe 12:26

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyalarımızda bazen hayvan ya da bazı canlıları görebiliriz. Rüyada neden yılan görülür? gibi sorular insanların kafasını meşgul edebilir. İnsanlar iç dünyalarında çevrelerinden etkilendikleri için rüyalarında bazı hayvanları görebilirler. Alimler yüzlerce yıldır yılan gören kimselerin rüyalarını tabir ederler. İşte rüyada görülen yılanın tabirciler tarafından yapılan yorumları;

Rüyada Yılan GörmekRÜYADA YILAN GÖRMEK

Rüyada yılan görmek hayra yorulmaz. Genelde gizli bir düşmana işaret eder ve aşırı güvenden kaynaklanan ihanetin habercisidir. Gizli düşman olarak tasvir edilir. Rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği ve çevresindeki kötü niyetli insanlardan kurtulmasının zorunluluğuna delalet eder.

Rüyada görülen yılan iş hayatında karşılaşılacak ani sorunlara da yorulur. Kişinin para kaybedebileceği, zarara uğrayabileceği manasına gelir. Rüya sahibinin alacağı kararlarda on düşünüp bir adım atması gerektiğine delalet eder.

Rüya sahibi bekar bir erkek ise iş hayatında dikkat etmesi gereken bir sürece girdiğinin habercisidir. Maddi kayıplar yaşayabileceği kararlar vermekten çekinmelidir. Riskli adımlar atmaktan kaçınmalı ve elindekilerlerin kıymetini bilmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibi bekar bir kadın ise çok güvendiği bir arkadaşının arkasından işler çevirdiğine yorulur. Bu ihanet olabileceği gibi özel hayatıyla ilgili bazı sırlarını başkalarına anlatabileceği anlamına da gelebilmektedir. Kişi eğer bir iş yerinde çalışıyorsa bazı kişilerin yerinde gözü olabileceğine de yorulmaktadır.

Rüya sahibi evli bir kadın ya da erkek ise aile içerisindeki huzursuzluğa da işaret eder. Aile içinde bazı sırların ortaya saçılabileceği ve huzurun bozulacağına delalet eder. Ekonomik olarak bazı sorunların yaşanabileceğine de yorulur.

Rüyayı gören kişi eğer bir öğrenciyse zorlu bir sürece gireceğinin işaretçisidir. Ağır bir döneme girildiği ancak pes etmeden çalışılırsa bu sürecin atlatılabileceği anlamına gelir. Rüya sahibi pes etmeden yoluna devam etmelidir.

Psikolojik Yorumu; Zorlu zamanların yaşandığı, maddi ya da manevi sorunların baş gösterdiği, üzülecek olayların yaşandığı sürecin habercisidir. Yakın zamanda bu sorunların aşılacağı, huzurlu ve mutlu günlerin tekrardan geri geleceğine yorulur.

Rüyada yılan görmek Cafer-i Sadık yorumuna göre; gizli düşmanlık olarak yorumlanmaktadır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat gözetmeyi amaçlar. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayabileceğiniz manasına gelir.

Rüyada Yılan Görmekle İlgili Diğer Yorumlar

Sıra Rüya Tabir Yorum
1 Yatakta Yılan Görmek Olumsuz Küslük
2 Yılan Öldürmek Olumlu Zenginlik
3 Yılan Isırması Olumsuz Borç
4 Yılan Saldırması Olumsuz Kötülük
5 Yılan Yemek Olumlu Refah

RÜYADA YATAKTA YILAN GÖRMEK

Rüyada yatağında yılan görmek yaşanacak kavgalara, tartışmalara ve küslüklere işarettir. Rüya sahibinin başının derde gireceği, kendisine çok yakın gördüğü birisinin yardım edeceğine delalet eder. Bu yardım sayesinde kişinin feraha ereceği, mutlu günler yaşayacağına rivayet edilmektedir.

RÜYADA YILAN ÖLDÜRMEK

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek hasta biri ise sağlığa, bekar ise evliliğe, düşmanı çok kimse ise mutluluğa delalet eder. Rüyada görülen yılanı öldürmek hayra işarettir. Rüya tabirlerinde yılan öldürmek ayrıca feraha ermeye ve bolluğa işarettir. Sıkıntıların aşılacağı, mal, mülk ve güçlü olmaya yorulmaktadır.

RÜYADA YILAN ISIRMASI

Rüyada yılan tarafından ısırılmak maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınılmalıdır. Çünkü borçlanmanın habercisidir. Borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize delalet eder. Dertsiz başa sorun açmaya yorulur. Dikkat edilmeli ve aile tavsiyelerine sadık kalınmalıdır.

RÜYADA YILAN SALDIRMASI

Rüyada yılanın kendisine saldırdığını gören kişiye kendinden daha güçlü ve zengin birinden gelecek kötülüğe yorumlanır. Bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yapacağına yorulur. Kişiden büyük zararlar göreceği, tartışmalara ve kavgalara delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşürüleceği anlamına da gelir.

RÜYADA YILAN YEMEK

Rüyanızda yılan yediğinizi gördüyseniz elinizin bollaşacağı, refah ve huzurun artacağına yorulur. Düşmanları alt etmek demektir. Lüksün ve sağlığın daim olacağına yorumlanır. Üzüntülü ve sıkıntılı zamanların ortadan kalkacağına delalettir. Bu sebeple bazı konularda alınacak zor kararların hayırlı olacağına delalet eder.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Yavru Yılan Rüyada Kırmızı Yılan
Rüyada Beyaz Yılan Rüyada Renkli Yılan
Rüyada Siyah Yılan Rüyada Büyük Yılan
Rüyada Kara Yılan Rüyada Birden Fazla Yılan
Rüyada Ölü Yılan Rüyada Yeşil Yılan
Rüyada Yılan Sokması Rüyada Sarı Yılan
Rüyada Küçük Yılan Rüyada Yılan Balığı
Rüyada Engerek Yılanı Rüyada Evde Yılan
Rüyada Anakonda Rüyada Yılan Öldürmek
Rüyada Su Yılanı Rüyada Kobra
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2377
1214
2270
679
1494
628
1223
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 58
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.