NeOldu.com

RÜYADA KEDİ NE ANLAMA GELİR? RÜYADA GÖRÜLEN KEDİNİN YORUMU

Rüyada Kedi Ne Anlama Gelir? Rüyada Görülen Kedinin Yorumu

Rüyada kedi görmenin tabirlerini sıraladığımız bu içeriğimizde alametlerini, yorumlarını, anlamlarını ve nelere işaret ettiğini derledik. İşte, rüyada kedi

Giriş 22 Şubat 2016 Pazartesi 11:49 / Güncelleme 20 Haziran 2022 Pazartesi 16:30

Rüyada Kedi

Rüyada kedi görmek yakın çevredeki gizli bir düşmana işaret eder. Samimi olmayan, iki yüzlü ve peşin hesaplı kimselerin varlığına yorumlanır. Ayrıca kişinin çocuk sahibi olacağına, kedere, hastalığa rivayet eder. Hırsızlık, düşman ve hane içinde yaşanacak sorunlar demektir.

Rüyada kedi görmek iyi midir?

Rüyada görülen kedi hayıra yorulmaz. Gizli düşman veya aile içerisinden gelecek ihanetin alametidir. Yalan söyleyen ve samimiyetsiz kişilerden gelecek problemlerin habercisidir. Evlilik içindeki sorunlara ve maddi manevi problemlerin baş göstereceğine yorulmaktadır. İş hayatında ise zorlu günlere işaret eder.

Rüyada Kedi

Rüyada birden fazla kedi görmek ne?

Rüya sahibinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların çok uzun süreli olmayacağına delalet eder. Fakat kişinin bu dönem içerisinde çok büyük sıkıntılara uğrayacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin hayatının monotonlaştığına ve  renklendirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada bir kaç tane kedi görmek, alimler tarafından uzun zamandır görmediğiniz bir kadın hakkında kötü bir haber alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Kısa süreli yaşanacak sıkıntı ve problemlerin işaretçisidir.

Rüyada gri kedi görmek ne anlama gelir?

Kararsızlık, karamsarlık, ümitsizlik ve zor günler demektir. Rüya sahibinin kendisine zarar veren kişilerden uzak durması gerektiği ve hayatından bu kişileri çıkarmasının zorunlu olduğuna delalet etmektedir. Bu insanlardan kurtulmasının hayatını güzelleştireceğine ve huzurunun artacağına yorumlanır.

Rüyada eve kedi gelmesi ne anlama gelir?

Fitne ve fesatlık demektir. Maddi açıdan yaşanacak olan sorunlara işaret eder. Fitne sahibi insanlardan uzak durulması gerektiğine ve bu kişilere dikkat edilmesinin önemine rivayet edilir. Rüya sahibinin gizemli bir insan olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada evden kedi kovalamak ne anlama gelir?

Kişinin yakın çevresinde olan ve kendisine zarar veren bu kişilerden uzaklaşacağının, onları hayatından çıkarmak için çaba sarf edeceğine yorulur. Rüyada evden kedi çıkartmak, kişinin alacağı bu kararlar neticesinde huzurunun artacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi ve yavrularını görmek ne anlama gelir?

Rüyada kedi yavrusu görmek kişinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına ve mutlu günlerin çok yakında olduğuna yorulmaktadır. Kişinin ailesinde hastalık yaşayan bir yakını varsa şifa bulacağına ve iyileşeceğine delalet eder. Ayrıca aile içerisinden alınacak yeni bir çocuk haberinin de işaretçisidir.

Rüyada kedi saldırısına uğramak ne anlama gelir?

Rüya sahibinin alacağı zor kararlar anlamına gelir. Alınan bu kararlar neticesinde maddi sıkıntılar yaşanacağına ve bir takım zararlar görüleneceğine işaret eder. Yapılacak olan tercihlerde dikkat edilmesi gerektiğine yorulur. Rüyada kedinin elini ısırması ise düşmanlardan kurtulmanın habercisidir. Hırslı bir kadının varlığı şeklinde ifade edilmektedir. Rüyada kedinin üstüne atlaması, büyük mutluluklar yaşanacağına ve kötü günlerin geride kaldığına alamet eder.

Rüyada kedi kucaklamak nedir?

Kişinin yaşayacağı problemleri ailesinden alacağı destek ile kolay bir şekilde aşacağına yorulmaktadır.  Rüyada kediye sarılmak ise kişinin yakın çevresi tarafından sevilen biri olduğuna ve yapacağı ortaklıklarda çok para kazanacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kedi görmek ne demek?

Rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluklar karşısında pes etmemesi gerekeceğine ve bu sorunları kısa süre içerisinde aşmış olacağına alamettir. Bereketli ve huzurlu günlerin çok yakında olduğunun işaretçisidir.

Rüyada kedi ile uğraşmak ne anlama gelir?

Rüyayı gören kişinin azimli ve pes etmeyen bir yapıya sahip olduğunun işaretçisidir. Kişinin yaşayacağı sorunlar karşısında asla pes etmediğine ve sorunların üzerine giderek huzuru bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada renkli kedi görmek ne anlama gelir?

Hayatı sıradanlaşan rüya sahibinin yakın zamanda hareketli günler yaşayacağına ve hayatının renkleneceğine yorulmaktadır. 

Rüyada erkek kedi görmek ne anlama gelir?

Kısmetin işaretçisidir. Rüya sahibi kadın ise karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetin varlığına evli bir kadın ise yeni bir çocuk sahibi olacağına rivayet etmektedir. Müjdeli haber anlamına gelmektedir.

Rüyada kediden korkmak ne anlama gelir?

Olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin yolunda gittiğine ve mutluluğa yorulmaktadır. Küçük sorunlar kısa süreli endişeler yaratsada rüya sahibinin hayatının çok güzel olduğu anlamına gelmektedir.

Eve sarı kedi girmesi ne anlama gelir?

Rüya sahibinin evine gelecek olan uzun süreli bir misafir olarak yorumlanır. Aynı zamanda hasta olan bir kadının varlığına da işaret etmektedir.

Siyah kedi görmek ne anlama gelir?

Kara kedi genel olarak uğursuzluk olarak tabir edilse de rüyada görülmesi hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Şansın ve bereketin habercisidir. Rüya sahibine karşı bazı kişilerin sinsi planlar yaptığına ancak başarılı olamadıklarına rivayet edilir.

Rüyada yeni doğan kedi görmek ne demek?

Hayırlı, iyi huylu, güzel kalbi bir kadının işaretidir. Kişinin gerek kısmeti olarak yorumlansa da çok sevilen ve güven duyulan kız arkadaşı da temsil etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu emzirmek ne anlama gelir?

Yardımlaşma olarak ifade edilir. Rüya sahibinin çevresinde yere düştüğü zamanlarda onu ayağa kaldıracak pek çok dostunun varlığına işaret eder. Sıkı dostlukların ve güvenin temsilcisidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
613
397
104
140
569
108
801
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 22
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.