NeOldu.com

RÜYADA HÜKÜMLÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada Hükümlü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hükümlü görmek neye işarettir? Rüyada hükümlü olduğunu görmek neye rivayet eder? gibi rüyaların anlamlarını ve tabirlerini paylaşıyoruz.

Giriş 27 Nisan 2020 Pazartesi 12:22 / Güncelleme 27 Nisan 2020 Pazartesi 14:10

Rüyada Hükümlü Görmek

Rüyada hükümlü görmek, rüya sahibinin hayatında büyük değişiklikler olacağına fakat bu değişikliklerden memnun kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında hükümlü görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Hükümlü Görmek


Rüyada Eline Kelepçe Takılarak Hapishaneye Götürülen Hükümlü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eline kelepçe takılarak hapishaneye götürülen hükümlü görmesi, kişinin yeni bir iş ortaklığına gireceğine alamet eder. Kişinin rüyasında eline kelepçe takılarak hapishaneye götürülen hükümlü görmesi, rüya sahibinin dostlarıyla tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.


Rüyada Hükümlü Olduğunu Görmek

Kişinin rüyasında hükümlü olduğunu görmesi, rüya sahibinin çeşitli musibetlerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında hükümlü görmesi, kişinin kötü kimselerle arkadaşlık edeceğine de alamet eder.


Rüyada Hükümlü Görmek

Rüyada hükümlü görmek, rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağına ve çaresiz durumlara düşeceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında hükümlü görmesi, kişinin düzeninin bozulacağı ve kabus gibi günler yaşayacağı anlamına gelir.


Rüyada Hükümlü Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyada hükümlü ziyaret ettiğini görmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kimsenin acısına ortaklık edeceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında hükümlü ziyaret ettiğini görmesi, kişinin yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyacağına delalet eder.


Rüyada Arkadaşının Hükümlü Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında arkadaşının hükümlü olduğunu görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında arkadaşının hükümlü olduğunu görmesi, rüya sahibinin döktüğü gözyaşının artık kuruyacağına rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Etiketler : ,