NeOldu.com

KADINLAR ERKEKLERİN EN ÇOK NERESİNE BAKAR?

Kadınlar Erkeklerin En Çok Neresine Bakar?

Evet beyler çok mu merak ediyorsunuz? Kadınlar en çok erkeklerin neresine bakıyor? Hangi özellikler kadınların dikkatini daha çok çekiyor. Şimdi şöyle kendinize bir çeki düzen verin bakalım. Geriye yaslanın ve bu sırları hayatınızda uygulamaya koyun.

Giriş 14 Kasım 2018 Çarşamba 15:45 / Güncelleme 12 Ağustos 2022 Cuma 09:00

Kadınların Erkeklerde Baktığı 10 Bölge

Kadın ve erkek ilişkilerinde, ilk karşılaşma ya da ilk buluşma gibi durumlarda kadınlar erkeklerin en çok neresine bakıyor? Bunun gibi sorular en fazla merak edilen durumlar arasında yer alıyor. Kadın ve erkek karşılaşmasında kadınlar erkeklerin vücutlarında bazı bölgelere daha fazla bakıyor.

Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar;

1. Yüz Bölgesi

yakisikli-unluler13.gif

Kadınların erkelerde ilk ve en çok baktıkları bölge yüz kısımları oluyor. Kadınlar erkeklerde saç sakal uyumuna çok fazla dikkat eder. Kafa ve yüz şekline uygun olarak şekillenen saç ve sakalların uyumlu olması kadınlar için son derece önemlidir ve en çok bu bölgeleri dikkat çeker.


2. Gözler

yakisikli-unluler2.jpg

Kadınların en fazla etkilendikleri yerlerden biri karşısındakinin bakışları, bu nedenle kadınlar erkeklerde en fazla gözlerine odaklanıyor. Söyledikleri ve yaptıkları arasında doğruluk payı arayan kadınlar gözlerden birçok şeyi anladıkları için en fazla gözlerine bakıyor.


3. Dişler

yakisikligif.gif

Temizlik kadınlar için oldukça önemli bir unsurdur. Bu nedenle kadınlar karşısındaki erkeğin dişlerine çok fazla bakar. İlk olarak dişleri temiz mi? Dişlerine iyi bakıyor mu? Gibi sorular nedeni ile dişlerine çok fazla dikkat ederek takip ederler.


4. Eller

sevgili-007.jpg

Kadınlar için temizlik son derece önemli bir unsur. Ellerde temizlik açısından ilk bakılan yerler arasında. Elleri güzel mi? Tırnakları bakımlı mı? Diye kadınlar erkeklerin ellerine çok fazla dikkat eder ve çok fazla bakar.


5. Kalçalar

kalca-001.jpg

Kadınların ilgisini çekmeyi başaran erkeklerdeki bir diğer nokta kalçalarıdır. Kadınlar erkeklerin en çok kalça kısımları sıkı mı? Set mi? Diye tespit etmek için çok fazla bu bölgelerine bakar. Çünkü erkeklerde aranan kalça yapısı sıkı ve kavisli olmasıdır.


6. Omuzlar

kasli-adam.jpg

Nasıl erkekler kadınlarda ince bel gibi özellikler ararsa kadınlarda aynı şekilde erkeklerde geniş omuz arar ve en çok omuz kısımlarını inceler. Geniş omuzlu yapıya sahip erkek kadınların daha fazla ilgisini çekmekte ve daha fazla görsel olarak cazip gelmektedir.


7. Göğüs Bölgesi

mutlu-ve-kasli.jpg

Kadınlarda erkeklerin göğüs kısmına çok fazla bakmakta ve incelemektedir. Onlara göre azda olsa kaslı bir yapıya sahip erkek yeterlidir. Kadının kendini güvende hissetmesini sağlayacağı yer olan göğüs kısımları, en fazla bakılan ve dikkat edilen yerler arasında bulunur.


8. Ayakkabılar

ruyada-kahverengi-ayakkabi-gormek.jpg

Dost başa düşman ayağa bakar :) Kadınlar ayakkabı konusunda oldukça titizdir. Bu nedenle erkeklerin ayaklarını ve giydikleri ayakkabıları çok fazla inceler. Bakımlı ve temiz olan ayakkabılar kadınların en fazla baktıkları ve temiz görmek istedikleri yerlerdir.


9. Kıyafetler

giyim.jpg

Moda takipçisi kadınlar, erkeklerin giydikleri kıyafetlere çok fazla önem verdikleri için kıyafet seçimlerine çok fazla bakar. Modaya uygun giyiniyor mu? Uyumlu mu? Gibi sorulara yanıt bulmak için kıyafet tercihlerine çok fazla bakar ve dikkat eder.


10. Boy

boy.jpg

Kadınlar için önemli olan bir diğer unsur erkeğin boyu, bu nedenle en çok boy uzunluğuna bakar. Kendisi kısa olsa bile :)


Önerilen İçerik; Erkekler Kadınların Neresine Bakar?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2785
2432
4126
1108
681
890
3044
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 9
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Etiketler : , ,