NeOldu.com

GENİŞ HAZNELİ EN İYİ 15 FİLTRE KAHVE MAKİNESİ VE KULLANICI YORUMLARI

Geniş Hazneli En İyi 15 Filtre Kahve Makinesi ve Kullanıcı Yorumları

Gün içerisinde enerjimizi en yüksek seviyede tutmak için kahve içeriz. Bu yazımızda sizin için en iyi filtre kahve makinelerini derledik. İşte özellikleriyle dikkat çeken en kaliteli ve ucuz filtre kahve makineleri.

Giriş 24 Kasım 2020 Salı 18:17 / Güncelleme 10 Nisan 2021 Cumartesi 08:24

En İyi Filtre Kahve Makinesi Tavsiyesi

Enfes kokusu, içinizi ısıtan sıcaklığı ve damaklarda eşsiz bir haz bırakan lezzete sahip en iyi filtre kahve makinesi modellerini inceledik. İşte geniş haznesi ve ısı koruyucu özelliklerine sahip en kaliteli filtre kahve makinesi önerileri...

1. Karaca Hatır Plus 2 in 1

Karaca Hatır Plus 2 in 1

Bu makinede isterseniz filtre isterseniz Türk kahvesi yapabilirsiniz. Tek seferde 5 kişilik filtre kahve yapabilen bu makinenin paslanmaz çelikten üretilmiş fitresi vardır. İdeal pişirme sıcaklığıyla çalışan bu makinenin 30 dakika boyunca ısı koruması vardır. Ayrıca cihaz güvelik önlemi olarak otomatik kapanma ve damlama emniyeti sistemlerine sahiptir.

ARTILAR EKSİLER
Türk kahvesi pişirme fonksiyonu Kahve öğütücünün olmaması
Isı koruma özelliği  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Kullanıcı Yorumları;

👤 Bayıldım, harika bir makine. Kahvesini severek içiyorum, tadını çok güzel yapıyor. Sanki közde kahve gibi hiç tortu bırakmıyor. Yalnızca paketlemesinde bir koku vardı hem de çok pis geç ulaştı elime. Çorum’dan geliyor sanırım çok beklediği için ama irtibata geçip bilgilendirmeleri güzeldi. G**** Y.

👤 Ürün hediye geldi görüntüsü çok güzel. Kahveleri nefis yapıyor. Tek problemi birkaç kullanımdan sonra kapağı oturmuyor. Isıdan dolayı esniyor sanırım. Filtre kahve yaparken üstüne hafif bir ağırlık konduğunda kapak bir nebze tekrar oturur hale geliyor. B**** S.


2. Tefal Subito Mug

Tefal Subito Mug

Bu kahve makinesinin iki farklı işlevi bulunmaktadır. İsterseniz demlikte isterseniz kupada kahvenizi yapabilirsiniz. Kapasitesi 1,25 L olan bu demlik camdan üretilmiştir ve güzel bir kulpa sahiptir. Isıtma plakası üzerine damlamayı önlemek için damlatmaz sistemi olan bu makinenin otomatik kapanma özelliği de vardır. Tüm bu özellikleriyle Tefal Subito Mug en iyi filtre kahve makineleri listemizde yer almaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Damlama emniyetinin olması Aşırı ısınma emniyetinin olmaması
Otomatik kapanma sistemi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Tefal Subito Mug Kullanıcı Yorumları;

👤 Öncelikle elime hızlı ulaştığı için çok teşekkür ederim. Dün sipariş vermiştim bugün elime ulaştı. Çok güzel paketlenmiş. 1 yıldır filtre kahve makinası araştırıyordum. En son bu markada karar verdim. Tabii ki hemen kullanma talimatına göre kullandım. Gayet sıcak ve güzel bir kahve içtik. Uzun süre kullanırım inşallah. N*** D.

👤 Ürün elime bugün ulaştı ve gerçekten Tefal kalitesi kendisini belli ediyor. Tasarım benim çok hoşuma gitti. Fincan özelliği de çok güzel. Yalnız fazla su koyarsanız taşıyor otomatik dolunca kapanma yok, sizin damlatmama tuşuna getirmeniz gerekiyor. Ama bence büyük bir sorun değil. Filtre kâğıt kullanmama olayı da çok iyi ben çok beğendim. B*** Y.


3. Delonghi Delonghi ICM2.1B

Delonghi Delonghi ICM2.1B

Enerjiden tasarruf etmek ve güvenli bir kullanım için demleme işlemi tamamlandıktan 40 dakika sonra kendini kapatan bu makinede damlamayı önleyici sistem bulunmaktadır. Bu sayede etrafa kahve akıtmayacak olan bu makinenin güzel bir tasarımı vardır. Ayrıca 1000 W güç tüketimi yapan bu makine tek seferde 10 fincanlık kahve pişirebilmektedir. 

ARTILAR EKSİLER
10 kahve pişirme kapasitesi Aşırı ısınma emniyetinin olmaması
Su seviyesi göstergesinin olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Delonghi Delonghi ICM2.1B Kullanıcı Yorumları;

👤 Geçen yıl nişanlıma doğum günü hediyesi olarak aldım 1 yıl oldu. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Uygun fiyatlı filtre kahve makinesi seçenekler arasında ideal. Damlatma sıkıntısı yok. 30 dakika sıcak tutuyor. M*** E.

👤 Fiyat olarak başarılı bir ürün, çok üst düzey bir performans beklememek lazım bu fiyata. O yüzden ben genel olarak memnunum, kendi içinde filtresi var ama ben kâğıt filtreyle kullanmayı daha çok seviyorum. A*** E.


4. Electrolux Ekf 3300

Electrolux Ekf 3300

Damlama önleyici vaif sayesinde sürahiyi çıkartıp kahve alabilir ve daha sonra tekrardan koyup demleme işlemine devam edebileceğiniz bu makine kolay temizlenebilir yapısı sayesinde çok sevilmektedir. Tek seferde 12 fincan kahve yapabilen bu makine 1100 W güç tüketimi yapmaktadır. Cihaz bu özellikleri sayesinde en iyi kahve makineleri listemizde yer almayı başarmıştır.

ARTILAR EKSİLER
12 fincan kahve yapma kapasitesi Yüksek güç tüketimi
Pişirirken çıkartıp kahve alma imkanı  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Electrolux Ekf 3300 Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürün ben işteyken teslim edildiği için abim teslim aldı ve ziyadesiyle memnun kalmış olmalı ki kendisi özellikle belirtti satıcıya 5 yıldız verip olumlu yorum yap diye. Özenli paketleme ve hediye kahve için ayrıca teşekkürler. Ö*** Ç.

👤 Normalde 1 büyük fincan filtre kahveyi zor bitiririm ama makine ile o kadar lezzetli oluyor ki 2 fincan üst üste içiyorum. Bu arada makineyi aldığınızda kahve filtre kâğıdı almanızı da öneririm. Tadı daha güzel oluyor. Ürün güzel. 40 dakika sonra otomatik kapanması da unutanlar için güzel. M*** T.


5. Arzum AR3046 Brewtime

Arzum AR3046 Brewtime

1,2 L kapasitesiyle 12 fincana kadar kahve yapabildiğiniz bu makine ışıklı açma kapama düğmesi ve su seviye göstergesi vardır. Bu sayede pratik kullanım imkânı sağlayan bu makinenin aroma karıştırıcısı sayesinde her fincanda aynı lezzeti tadarsınız. Ayrıca kolay temizlenebilir yapıya sahip bu makine demleme işlemini bitirdikten 30 dakika sonra kendisini kapatır. 

ARTILAR EKSİLER
Otomatik kapanma sistemi Aşırı ısınma emniyetinin olmaması
Yüksek kahve yapma kapasitesi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Arzum AR3046 Brewtime Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürünüm bugün geldi hemen denedim. Kâğıdım daha gelmedi kağıtsız yaptım şimdilik dayanamadım. Irish Cream’li bir kahve almıştım çok beğendim. İşyerimiz de kullanıyoruz bu makineyi eve de aldım. Çok iyi oldu sadece kahve hazır olduğunda bir ses verse iyi olurdu ama çok da şart değil. Teşekkürler hem hızlı kargo hem güzel kargolama hem de kaliteli kahve. G**** C.

👤 Paketlemesi güzeldi. Fiyat performans açısından güzel bir ürün. Damlatmaz yazıyor ancak damlatma yapıyor kahvenin tamamının demlenmesini beklemeniz gerekiyor ve kahveyi çok sıcak değil bir tık ılık yapıyor. Onun dışında bir sorun yok. S*** K.


6. Cookplus Coffee Keyf

Cookplus Coffee Keyf

Anti Drip özelliği ile damlatma yapmadan kolay kahve yapabileceğiniz bu makinede sıcak tutma fonksiyonu bulunmaktadır. Bu sayede kahvenizi istediğiniz zaman sıcak içebileceğiniz bu makinenin 0,6 L kapasitesi vardır. Ayrıca çıkarılabilir filtresi sayesinde bu makinenin temizleme işlemini daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

ARTILAR EKSİLER
Damlama emniyeti Yüksek enerji gereksinimi
Sıcaklığı sabitleme fonksiyonu  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Cookplus Coffee Keyf Kullanıcı Yorumları;

👤 2 kişi için ideal, bir kettle kadar büyüklüğü daha bile küçük az yer kaplıyor. Tek sıkıntı cam hazneden bardağa boşaltırken yere akması. Kahve haznesi küçük çok koyunca kahve koyulan yerden kahve taşıp tıkayabiliyor akan yeri. Yine de tavsiye ederim devamlı tezgâh üzerinde durabilir hiç yer kaplamıyor. Yıkaması temizlemesi kolay. Ama kahve tam bittiğinde almanız lazım yoksa damlatıyor. H*** E.

👤 Evimin en şirin ve zarif parçası oldu. 3 kupalık bir demliği var fakat çok zarif ve yer kaplamayan bir makine. Düşünmeden alın dedim çok araştırdım fiyat kalite ve beklentilerimi en güzel karşılayan cihaz oldu. Y*** U.


7. Philips Hd7461/20 Daily Collection

Philips Hd7461/20 Daily Collection

Tek seferde 10 fincana kadar kahve yapabilen bu makine 1000 W güç tüketimi yapmaktadır. Su seviyesi göstergesi, damlamaya emniyeti gibi özellikleri bulunan bu makinenin güzel bir tasarımı vardır. Aroma karıştırıcısı sayesinde en iyi lezzeti elde eden bu makine güvenlik önlemi olarak demleme işlemi bittikten 30 dakika sonra kendini kapatır.

ARTILAR EKSİLER
En iyi lezzeti elde eden özel aroma karıştırıcısı Gövdesinin plastikten yapılmış olması
Sıcaklığı koruma özelliği  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Philips Hd7461/20 Daily Collection Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürünü çok beğendim bir aydır kullanıyorum. Kahveyi çok sıcak yapıyor. Eski kullandığım Vestel’le arasında dağlar denizler var. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz, bende yorumlara bakarak almıştım. İyi ki Philips almışım teşekkürler. A*** Ç.

👤 Her şeyi çok güzel süper çalışıyor ama keşke süzme kağıdını da hediye etseydiniz. Neyse aldık bir tek kahve içiyorum sanıyorsanız bununla yanılıyorsunuz. İçine çay, kahve, bitki ne varsa koyuyorum hepsini süzüyor. Ş*** Y.


8. Arzum AR3058 Brew'n Take

Arzum AR3058 Brew'n Take

750 W güç tüketimi yapan bu makine kişisel kullanımlar için tasarlanmıştır. Susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemine sahip olan bu makinede çıkarılabilir filtre bulunmaktadır. Bu sayede daha rahat bir şekilde temizliğini yapabileceğiniz bu cihaz en ucuz filtre kahve makinelerinden birisidir. Ayrıca bu makinenin kahve yapma kapasitesi 410 ml’dir.

ARTILAR EKSİLER
Ergonomik tasarım Otomatik kapanma sisteminin olmaması
Paslanmaz çelik gövde   

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Arzum AR3058 Brew'n Take Kullanıcı Yorumları;

👤 Tek kelime ile bayıldım. Gerçekten o kadar pratik ki, 410 ml kahve yapıyor tek seferde. Evdeyken normal boy iki kupa doldurabiliyorum. Dışarı çıkarken de direk kendi termosunu alıp yanımda götürüyorum. Termosu çok şık, termos fiyatına makine almış oldum. 2-3 saat sonra da kahvem termosunda hala sıcaktı, kesinlikle tavsiye ediyorum. M*** Ö.

👤 Düzgün bir şekilde paketlenmiş olarak geldi. Kullanımı kolay ve kendinden filtreli. Diğer kahve makinelerine nazaran daha az yer kaplıyor. 2 kişilik kahve yapılabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. S*** Y.


9. GoldMaster GM-7351

kahves.jpeg

Şık bir tasarıma sahip olan Goldmaster GM-7351'in 450 ml kahve yapma kapasitesi bulunmaktadır. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş termosu olan bu makinenin otomatik kapanma sistemi vardır. Işıklı açma kapama düğmesi olan makineyi bu sayede açık unutmayacaksınız. Ayrıca 750 W güç tüketimi yapan Goldmaster GM-7351 tek kişi için en ideal üründür.

ARTILAR EKSİLER
3 saate kadar sıcak tutabilme Kapasitesinin az olması
Damlama emniyetinin olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

GoldMaster GM-7351 Kullanıcı Yorumları;

👤 Yorumlardaki gibi evet boyutu küçük ama küçük tezgahlar ve sık kullanım için gayet ideal. Ailece tüketim için yetersiz kalabilir. Ama 1-2 kişi için gayet ideal. Kendi filtresi olması ekstra masraftan kurtarıyor sık kahve tüketenler için. B*** A.

👤 Bazı yorumların aksine hiç sorun yaşamadık. 1 aydır kullanıyoruz. Kapasitesi az sadece 2 kişilik ama zaten boyutları bunu anlatıyor. Kahve Dünyasının filtre kahvesini kullandık gayet lezzetli oldu. Tavsiye ederim. V*** B.


10. Sinbo Scm-2953

Sinbo Scm-2953

Gelişmiş ergonomik tasarımıyla daha iyi bir kahve pişirme deneyimi yaşayacağınız bu makinenin damlama önleyici, sıcak tutma gibi özellikleri vardır. Tek seferde 7 kişiye kadar kahve yapabilen bu makine 800 W güç tüketimi yapmaktadır. Ayrıca özel filtreleme sistemi sayesinde kağıt filtre kullanmadan da pişirme işleminizi yapabileceğiniz bu cihaz en ucuz kahve makineleri arasındadır. 

ARTILAR EKSİLER
Uygun fiyatlı olması Otomatik kapanma sisteminin olmaması
7 kişiye kadar kahve yapma kapasitesi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Sinbo Scm-2953 Kullanıcı Yorumları;

👤 Bu fiyata göre güzel oldukça plastik yapılı dikkatli kullanmak gerekiyor çeyiz için önermem uzun ömürlü değil ben memnunum bu fiyata zor filtre kahve makinesi bulmak gittiği yere kadar kullanırım. Kargo, paketleme süper. N*** U.

👤 Ürün, fiyatına göre güzel bir ürün. Bence çok pahalı makinelere gerek yok. Yaklaşık 3-4 dakikada kahveyi hazırlıyor. Kahvenin tadında bir sıkıntı yok. Yalnız tek sıkıntısı çok sıcak çıkarmıyor kahveyi. Sıcağa yakın bir seviyede. Ama bence başarılı bir ürün. M*** D.


11. Grundig NEWLINE KM 5860 P Filtre Kahve Makinesi

gr.jpeg

Şık tasarımıyla göz kamaştıran Grundig Newline makinesinin 10 fincan kahve yapma imkanı vardır. Çıkarılabilir filtresi sayesinde temizliği kolay olan bu makinenin kablo sarma yuvası vardır. Bu sayede kabloların karmaşıklığından kurtulacağınız bu makine 1000 W güç tüketimi yapmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Yüksek kahve yapma kapasitesinin olması Yüksek enerji gereksinimi
Otomatik kapanma sistemi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Grundig NEWLINE Kullanıcı Yorumları;

👤 İnanılmaz lezzetli, hızlı ve pratik bir makine. Alalı 2 hafta oldu. Temizliği, kahve ayarları, kahve öğütmesi ve kullanıcı arayüzü mükemmel. Umarım uzun yıllar sorunsuz çalışır. Şimdilik herkese tavsiye ederim. Ö**** G.

👤 Evinizde kafeterya açmak istiyorsanız veya cafe latteyi, capuccinoyu gerçek lezzetinde içmek istiyorsanız doğru seçim. Mehmet G****


12. Vestel Taze Filtre Makinesi

kahve.jpeg

Oldukça şık bir tasarımı olan bu makine sahip olduğu mükemmel teknoloji sayesinde müşterilerine her zaman en üst seviye kahve deneyimi yaşatıyor. Sahip olduğu LCD ekranı sayesinde kahvenizin durumunu kontrol edebileceğiniz bu makinenin enerji gereksinimi düşüktür. Ayrıca bu makine paslanmaz çelikten yapılması sayesinde uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
LCD ekranının olması  
Paslanmaz çelik gövde  
Kahve öğütücüsünün olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Vestel Taze Filtre Makinesi Kullanıcı Yorumları;

👤 Kullanımı çok rahat ve gayet kaliteli. Ben genelde evde kahve yapmaktan çok iş çıkaracağı için çekinirdim. Cihazın kullanımı çok kolay olduğu için çok memnun bir şekilde kullanıyorum. G**** G.

👤 Ürün gayet pratik kullanışlı ve hazırladığı kahveler de gayet nefis. Taze öğütülmüş kahvenin tadı bir başka ve bunu sağlayabileceğimiz en uygun fiyat. Pandemi koşullarına rağmen ürün elime 2 günde ulaştı teşekkürler. C**** D.


13. GoldMaster Gm 7331

filtre-kahve-makinesi-006.jpg

300 ml kapasitesi ile tek seferde 2 fincan kahve yapabileceğiniz kahve makinesi tek tuşla kolay çalıştırabilme özelliğine de sahiptir. Makine orijinal kahve sıcaklığında pişirmesi ve damıtma fonksiyonu sayesinde çok sevilmektedir. Ayrıca makinenin yıkanabilir filtresi olması sayesinde temizlik konusunda pratiklik sağlar. Bu cihaz fiyatına göre alabileceğiniz en iyi filtre kahve makinelerindendir.

ARTILAR EKSİLER
Kolay kullanımının olması Aşırı ısınma emniyetinin olmaması
Otomatik kapanma sistemi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

GoldMaster Gm 7331 Kullanıcı Yorumları;

👤 Güzel kahve yapıyor, bir sıkıntısı yok. Sadece kahveyi yaptığında kendi kendine kapanmıyor. Suyu kaynatıp bitirdikten sonra sizin kapatmanız gerekiyor. Ama bu paraya yine iyi. A**** S.

👤 Filtre kahve içmek istiyorsanız alın. Litrelik cam fanusta çıkmıyor ama uzun olmayan bir kahve kupasıyla kullanılabilir. Gelen iki siyah bardak kullanışsız derecede küçük. 5dk'da kahveyi hazırlıyor. Bence güzel. H**** Ö.


14. Fakir Vienna

filtre-kahve-makinesi-007.jpg

Fakir'in Vienna filtre kahve makinesi çıkarılabilir kalıcı filtreye sahiptir. Bu filtre kolayca temizlenebilir yapıdadır. 350 ml su ısıtıcı kapasitesi bulunan makinenin şık tasarımı ve sıcacık kahveleri güne daha güzel başlamanızı sağlayacaktır. Kahvenizi beklerken sessiz bir şekilde çalışan bu makine küçük ve kullanışlıdır.

ARTILAR EKSİLER
Tasarruflu olması Enerji tüketiminin yüksek olması
Şık tasarım  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Fakir Vienna Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok beğendim gayet güzel. İlk olarak 4-5 kez sadece su ile çalıştırdım. Koku filan yok. İş yerim için aldım. Yeterli. Sadece ben kullandığım için yetiyor. İbrahim B****

👤 Ürün çok lezzetli kahve yapıyor başarılı! Ben kargo adımında çok problem yaşadım. Ürün çok minik olduğundan yer kaplamıyor gayet iyi. A*** E.


15. Kiwi Kcm-7535

filtre-kahve-makinesi-009.jpg

600 ml kapasitesi bulunan bu makine 4 ile 6 fincan arasında kahve çıkartabilir. Su seviyesi göstergesi, açma kapama düğmesi ve damlama önleyici sistemi bulunan kahvenin cam kavanozda sıcak tutma özelliği de mevcuttur. Kaymaz ayaklar sayesinde sabit kalabilen makine yıkanabilir kavanozu vardır. 

ARTILAR EKSİLER
Uygun fiyatlı olması Otomatik kapanma sisteminin olmaması
Kapasitesinin yüksek olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Kiwi Kcm-7535 Kullanıcı Yorumları;

👤 Zamanında geldi, iki büyük kupa kahveyi aynı anda yapıyor, aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum, tavsiye ederim. O*** E.

👤 Ailemde 3 farklı marka makine var. Kiwi Ortalama bir makine. Demlemesi güzel. Kıvamında demleme yapıyor. Akıtma problemi yaşamıyorum. Plastik kokusu ilk demlemelerde oldu zamanla bitti. Biraz oyuncak gibi ama ısıtıcı kısmı hariç tüm parçalar çıkıp makinede yıkanabiliyor. Tavsiye ederim. U*** A.


Filtre Kahve Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kahve ihtiyacımızı karşılamak için filtre kahve makinesi almak isteriz. Fakat almadan önce aklımızda birkaç soru olur. Bu kısımda sizin için filtre kahve makineleri hakkında sıkça sorulan soruları derledik. İşte en iyi filtre kahve makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.


Kapasitesi En Yüksek Filtre Kahve Makinesi Hangisi?

Tefal’in Subito Mug modeli kapasitesi en yüksek filtre kahve makinelerinden birisidir. Tek seferde 12 fincana kadar filtre kahve yapabilen bu makinede isterseniz sadece bir kupa kahve de yapabilirsiniz.


Filtre Kahve Makinelerinin Garanti Süresi Ne Kadardır?

Bu makineler çıktığından beridir garanti süresi istisnalar hariç değişmemiştir. Filtre kahve makinelerinin garanti süresi çoğu üründe olduğu gibi 2 yıldır.


En iyi filtre kahve makinesi hangisi?

Özellikleri bakımından sıralayacak olursak en iyi filtre kahve makinesi Karaca Hatır Plus 2 in 1’dir. Bu makinede iki farklı türde kahve yapabilirsiniz. Tek seferde 5 kişilik hem Türk hem de filtre kahve yapabildiğiniz makine bu özelliği sayesinde çok sevilmektedir.


Karaca mı daha iyi Tefal mi?

Karaca’nın modellerinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Tefal’in ürünleri ise normal filtre kahve makinesi özelliklerine sahiptir. Sizin beklentiniz ne ise o markanın ürününü almanız çok daha iyi olacaktır.


2020 yılının en çok tercih edilen filtre kahve makinesi hangisi?

 • Sinbo Scm-2953
 • Philips Hd7461/20 Daily Collection
 • GoldMaster Gm 7331 Zinde
 • Philips Hd7462/20
 • Karaca Hatır Plus 2 in 1
 • Delonghi Icm15210.1
 • GoldMaster Bi Kahve Kırmızı Çift Kupalı
 • Kiwi Muglı
 • GoldMaster Tazem By 4305
 • CVS Dn-19801

Önerilen İçerik: Trendyol İndirim Kodu Kuponları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  Adınız Yorumunuz
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.