NeOldu.com

SAĞLIKLI KİLO ALMAK İÇİN EN İYİ 5 SUPPLEMENT ÖNERİSİ

Sağlıklı Kilo Almak İçin En İyi 5 Supplement Önerisi

Bu içeriğimizde hızlı ve sağlıklı kilo almak isteyenler için supplement önerilerini listeledik. İşte en iyi kilo aldırıcı ürünler...

Giriş 21 Nisan 2016 Perşembe 09:11 / Güncelleme 20 Ağustos 2021 Cuma 07:00

Hızlıca kilo almak istiyorsanız ve bunu bir türlü başaramıyorsanız, kilo alma yöntemleri arasında eksik ya da yanlış yaptığınız bir şeyler var demektir. Değişmeyen bir gerçek var ki, o da; Kilo almak için öncelikle vücudunuzun yaktığı kaloriden daha yüksek kalori almanız gerekir. Bu durum en hızlı ve kolay kilo alma yöntemlerinin temelini oluşturur.

En İyi 5 Kilo Aldırıcı Toz

Kas geliştirme sporlarıyla uğraşan zayıf kişilerin, kilo aldırıcı karbonhidrat tozlarını kullandıkları görülmektedir. Karbonhidrat tozları spor ile birlikte alındığı zaman yüksek karbonhidrat, protein, yağ ve vitamin içeriği ile kilo alımında oldukça yardımcı olacaktır. Spor yaparak ve aşağıda listelediğimiz kilo aldırıcı ürünlerini kullanarak kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz. Ayrıca yağ yakımını arttıracak besinleri kullanarak daha kaslı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Peki en hızlı kilo aldıran takviyeler hangileridir?

En İyi Kilo Aldırıcı Supplement Listesi

Sıra Marka Aroma neoldu Puanı
1 Optimum Serious Mass Aromasız 10/9.9
2 Bigjoy Sports Bigmass Çikolata 10/9.8
3 Hardline Pro Gainer Aromasız 10/9.9
4 Promass Weight Gainer Aromasız 10/9.7
5 Ronic Gainer Çikolata 10/9.9
Aradığın
Fiyatları Gör
HepsiBurada 
Fiyatlarını Gör
N11
Fiyatlarını Gör
Trendyol 
Fiyatlarını Gör

En İyi Kilo Aldırıcı Supplement Tavsiyesi

İşte sağlıklı ve hızlı kilo almak isteyenler için üretilmiş en iyi supplement çeşitleri...

1. Optimum Serious Mass

en iyi kilo aldırıcı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol
Fiyatını Gör

Zengin bir karışım olarak nitelendirilen ürün, kilo almak isteyenler için porsiyon başına 1.250 kalori içeriyor. Ayrıca servis başına 50 gram protein ihtiva eden karışımda kullanılan; konsantre whey protein, kalsiyum kazeinat ve yumurta proteini olmak üzere 3 farklı emilim süresine sahip protein içeriği, onu rakiplerine karşı öne çıkarıyor. Ayrıca takviyenin A, C, D, E ve B vitamini çeşitlerine ek zengin minerallere sahip olduğunu ekleyelim. Haftada 7 porsiyon tüketmek yeterli olacaktır. Yemeklerden hemen önce ya da antrenman sonrasında tüketilmesi tavsiye edilir. Porsiyon miktarı ikiye bölünerek gün içinde iki sefer olarak da tüketilebilir.

2. Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer

en iyi kilo aldırıcı

 

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol
Fiyatını Gör

Vücut geliştirme sporunun önde gelen supplement markalarından olan Bigjoy üretimi kilo aldırıcı, her porsiyonunda 78 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunmaktadır. Zengin vitamin ve mineral içeriğine ek olarak yüksek amino asit sunan ürün, kas kütlesini etkili biçimde arttırmaya yardımcı oluyor. Porsiyon başına 2 gr gibi düşük yağ oranıyla da damar ve kalp sağlığını korumaya yardımcı olan ürünün antrenman sonrasında veya öncesinde kullanılabileceğini söyleyelim.

3. Hardline Pro Gainer

en iyi kilo aldırıcı

 

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol
Fiyatını Gör

Yerli bir firmamız olan Hardline'ın ürettiği bu ürün, fiyat/performans ve yüksek protein içeriği ile öne çıkıyor. Son yılların popüler karbonhidrat tozları arasına yerleşen üründe whey ile birlikte bitkisel protein de bulunuyor. Ayrıca multivitamin, BCAA ve enerji içeceklerinde bulunan Taurin amino asidi içeriği ile dikkat çeken ürünün süt ile tüketilmesi tavsiye edilir. Spordan hemen sonra ve yemeklerden hemen önce alındığı takdirde etkisi artacaktır. Enerji sorunu çeken ve kendini bitkin hisseden kişilerin eski enerjik zamanlarına kavuşmasını sağlayacaktır.

4. Promass Weight Gainer

en iyi kilo aldırıcı

 

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol
Fiyatını Gör

Kilo almakta zorlananlar, iştah sorunu yaşayanlar ve metabolizması hızlı çalışan kişiler için özel olarak geliştirilen bu gainer, iştahınızı açarak kısa sürede kilo almanızı sağlıyor. Metabolizmanızı düzenleyerek bu sürece destek olan ürün aynı zamanda sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardım ediyor. Son olarak şeker içermemesi sayesinde uzmanlar tarafından önerilen takviyenin tamamen doğal bileşenlerden üretildiğini söyleyelim.

5. Ronic Gainer

en iyi kilo aldırıcı

 

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol
Fiyatını Gör

Sporcu kişiler için özel olarak hazırlanan ürün, kilo almak isteyenlerin olumlu sonuç almasına yardımcı oluyor. Multivitamin ve minerallere ek olarak yüksek miktarda protein içeren karışım, kısa sürede hacim sağlamasıyla öne çıkıyor. Bu gainer, yüksek kalorili içeriğinin yanında gelen yoğun mineral ve vitamin desteği sayesinde kullanan kişinin bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor. Vücut geliştirme yapacak zayıf kişilerin ilk 6 aylık zaman diliminde sadece bu ürünü kullanmaları hem kas gelişimi hem de kilo artışı için yeterlidir.

Hem kilo alma hem de yüksek protein ihtiyacınız varsa sizlere protein tozlarını önerebiliriz. Dilerseniz "Protein Tozu Tavsiyeleri" adlı içeriğimize göz atarak protein tozlarının en iyilerini inceleyebilirsiniz.


Kilo Aldırıcı Tozların Özellikleri ve Faydaları

Spor yapan zayıf insanların kullandığı kilo aldırıcı tozların faydaları nelerdir? İşte kilo aldırıcı tozların faydaları ve özellikleri;

1. Düzenli egzersiz ile birlikte kas kütlesinin artması.
2. Pratik bir şekilde hazırlanabilmesi ve kolay tüketilmesi.
3. Antrenman sonrası vücudu daha hızlı toparlaması.
4. Vücudun ihtiyacı olan sağlıklı yağları barındırması.
5. Kişinin bitkin haldeyken enerjisini arttırması.
6. İçerisindeki protein, karbonhidrat ve yağ dışında vitamin, lif barındırması.
7. Kilo alma hayalinize daha kolay bir şekilde ulaştırması.

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Zayıf vücut yerine dolgun ve yapılı bir vücuda sahip olmak isteyenler “Nasıl kilo alırım?”, ”En hızlı kilo alma yolları nelerdir?” ve “Sağlıklı kilo aldırıcı ürünler hangileridir?” sorularına cevap bulmak ister. Bizler de bu içerikte en iyi kilo aldırıcı ürünleri ile beraber, günlük hayatımızda kolay kilo almak için beslenme yollarını bir araya getirdik. Bu içerikte kilo alma diyetleri içerisinde yer alan besin takviyelerini, kilo aldırıcı besinleri, sağlıklı kilo alma yollarını ve en iyi kilo aldırıcı ürünleri bulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan kısımda en iyi kilo aldırıcı ürünleri sizlere aktardık. Yazımızın bu bölümünde ise en doğal yöntemlerle sağlıklı ve kolay şekilde "nasıl kilo alınır?" sorusuna cevap arayacağız. İşte, "Nasıl kilo alırım?" sorunuza cevap olacak sağlıklı ve hızlı kilo alma yöntemleri...

1. Kahvaltınızı eksik etmeyin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Sağlıklı şekilde kilo almak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken şey düzenli şekilde kahvaltı yapma alışkanlığı kazanmak. Erken kalkıp yapılan kahvaltı kişinin iştahını açar ve bu durumda kilo almada en etkili yöntemlerin başında gelir. Özellikle erken saatlerde yapılan kahvaltıdan 2-3 saat sonra yapılacak kahvaltı sizlerin sağlıklı ve hızlı şekilde kilo almanıza büyük katkı sağlayacaktır.

2. Günde en az 6 öğün besin tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Kilo almanın en önemli yollarından bir tanesi de öğün atlamadan yapılan besin takviyesidir. Zayıflamak için nasıl düzenli beslenme gerekiyorsa kilo almak için de düzenli beslenmek gerekir. Ne kadar yerseniz yiyin eğer bir düzen ve plan içerisinde öğün tüketimi gerçekleşmiyorsa kilo alma problemini yaşamaya devam edersiniz.

3. Yağ, protein ve karbonhidrat seviyesi yüksek besinler tüketmek

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Günün her öğününde tüketeceğiniz besinler arasında yağ, protein ve karbonhidrat seviyesi yüksek besinleri tüketmeye özen gösterin. Bu besinlerin hepsi “Nasıl kilo alırım?” sorusuna cevap verir nitelikte olan besinler. Öğün düzenlemesini yapmadan önce yağ, protein ve karbonhidrat barındıran besinleri araştırın ve öğünlerini ona göre hazırlayın.

4. Kalori ve besin değeri yüksek yemekleri tercih edin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Hızlı kilo almak isteyen kişilerin mutlaka ama mutlaka tüketmesi gereken yiyeceklerin ya da içeceklerin besin değerinin yüksek olması gerekmektedir. Kalori seviyesi yüksek olan her besin hızlı kilo almanıza fayda sağlayacaktır.

5. Yemekle beraber su tüketmemeye çalışın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Yemek yediğimiz sırada birçoğumuzda su tüketme alışkanlığı bulunur. Eğer kilo almak istiyorsanız bu alışkanlığınıza son vermelisiniz. Çünkü yemek sırasında içilen su sizin doyduğunuzu düşünmenize neden olacaktır. Bu sebeple de kilo almak için tüketilmesi gereken besinlerden mahrum kalmış olacaksınız.

6. Özellikle öğle ve akşam yemekleri sonrasında tatlı tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Hızlı ve sağlıklı kilo almak için en çok özen gösterilmesi gereken konulardan bir tanesi de her akşam yemek sonrasında tatlı tüketilmesidir. Kilo almak için uygulanan bu yöntemi aynı şekilde öğle yemeklerinden sonra da deneyebilirsiniz ancak bunu oldukça dikkatli yapmalısınız. Fazla tatlı tüketimi sizlerin şeker problemi yaşamasına da neden olabilir. Aşırıya kaçmadan ve porsiyonları önceden belirleyerek tüketeceğiniz yemek sonrası tatlılarla kolay kilo alabilirsiniz.

7. Omega-3 desteği alın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Bazı besinlerin iştah açıcı özelliği de bulunuyor. Bu besinlerden olan Omega-3, özellikle kadınlarda tüketildiğinde yemekten sonra bile açlık hissi verdiği belirtilir. Kilo aldırıcı diyet yöntemleri arasında haftada 2-3 kez balık tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın iştahınız ne kadar açık olursa, kilo alma o kadar kolay gerçekleşir.

8. Ara öğünlerde taze sıkılmış meyve suları tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Lifli gıdalar iştahın süresini uzatan ve tokluk hissini en uzun tutan besinlerin başında gelir. “Kilo almak istiyorum” diyenler için ise en etkili yöntem taze meyvelerin sıkılmış yani sıvı hale getirilmiş halidir. Elma, portakal, nar ve kivi suyu gibi içecekler ara öğünlerde tüketilerek enerjinin yükselmesini sağlar. Bunun sonucunda daha çok besin tüketme hissini ortaya çıkarabilirsiniz.

9. Fıstık ve fındık ezmesi gibi besinler tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Özellikle zayıf kalmak isteyenlerin uzak durduğu fıstık, ceviz ve fındık ezmesi gibi besinler “Hızlı Kilo Almak istiyorum” diyenler için ise harika bir tercih. Bu tarz yiyeceklerin besin değeri yüksek ve aynı zamanda ekmek ile tüketilme gibi bir özelliği bulunuyor. Sizler de hem kahvaltıda hem de ara öğünlerde ekmek üstü fındık ve fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.

10. Uyumadan önce atıştırma yapın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Kilo alma yolları arasında belki de en etkili olanı akşam yatmandan önce bir şeyler atıştırmaktır. Gün içerisinde yediğimiz besinleri bir şekilde sindirmek yani eritmek mümkün. Ancak, akşam geç saatlerde yenilen yemeğin böyle bir durumu söz konusu değil. Çünkü yemek yediğimiz saat ile uyku arasında 2-3 saat bulunmakta. Bu sayede yediğimiz besinler midemizde daha geç sindiriliyor ve hızlı kilo alınmasına neden oluyor.

11. Yemek yemeden önce iştah açıcı şeyler yapın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Birçok insan iştahının kapalı olduğunu belirtir. Bunun en büyük nedeni ise hareketsizliktir. Yemek yemeden önce özellikle sabah ve akşam vakitlerinde yapılan kısa süreli spor, enerjinizin düşmesine ve acıkmanıza neden olacaktır. Bu durum en iyi kilo aldırıcı yöntemlerin başında gelir. Hızlı ve sağlıklı kilo almak için daha ne isteyebilirsiniz ki…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
557
555
556
556
2010
840
555
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.