NeOldu.com

CİNSEL İLİŞKİDE ERKEĞE VE KADINA ZEVK VEREN 15 ŞEY

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki sırasında hem erkeğe hem de kadına zevk veren şeylerin ne olduğunu araştırdık ve küçük tüyolardan oluşan bu içeriği hazırladık.

Giriş 23 Eylül 2017 Cumartesi 14:27 / Güncelleme 28 Haziran 2021 Pazartesi 09:00

İlişkinin başında yaşanan yoğun duygular ve ilklerin heyecanıyla kimse yataktaki performansları hakkında konuşmaya gerek duymaz. Ancak yıllar geçtikçe cinsel hayatınız da diğer şeylerde olduğu gibi sıradanlaşmaya mecbur kalır. Ancak korkmayın! Bunu engellemek sizin elinizde.

Cinsel hayatınız sıradanlıktan uzak olmalı ki partnerinizle birlikte cinsel ilişkiden zevk almaya devam edin. Yatakta biraz hareketlenmek, iki tarafın da zevk almasına fırsat tanıyacak. Bu içerikte, cinsel ilişki sırasında kadını da erkeği de tahrik eden, ikisinin de aynı anda zevk almasını sağlayan şeylerden bahsediyoruz. Sıkı durun! Enerjiniz bitecek...

Trendyol'da Fantezi Ürünleri ve Fiyatlarını Gör

Erkeğe ve Kadına Cinsel İlişkide Zevk Veren Şeyler;

1. Tahrik Edici Konuşun

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Sezen Aksu boşuna mı demiş 'Yaz' şarkısında 'açık saçık konuş benimle hadi' diye. İlişki sırasında yapılan müstehcen konuşmalar iki tarafı da tahrik eder. Aslında kadınlar, erkek tarafından kulaklarına fısıldanan açık sözlerden daha çok tahrik oluyor. Bu da erkeğe güçlü hissettirdiği için onun da zevk almasını sağlıyor.

2. Ne İstediğinizi Dile Getirin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Her ne kadar erkekler cinsellik konusunda daha fazla konuşabiliyor gibi görünse de hem kadınlar hem de erkekler, cinsel ilişkide nelerden hoşlandığını söylemek konusunda biraz utangaç davranır. Eğer konuşmayı tercih etmiyorsanız deneme yanılma yöntemini uygulayın. Ancak unutmayın isteklerinizi dile getirmek aynı zamanda tahrik edici konuşmak demek. Bir taşla iki kuş…

3. Ön Sevişmeyi Uzatabildiğiniz Kadar Uzatın

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Aslına bakarsanız şehvete kanıp bir an önce sonuca odaklanmak yapılan en büyük hata. Neden mi bahsediyoruz? Ön sevişmeyi kısa tutmaktan. Ön sevişmenin uzunluğu, çiftin bağ kurması demek. Bu da cinsel ilişki sırasında daha fazla zevk alınmasını sağlıyor. Peki ne kadar olmalı bu süre? Bu size kalmış. Ancak uzmanlara göre en az 15 dakika sürmeli.

4. İlişkide Zaman Zaman Sert Davranışlar Sergileyin! Tadında Olmasına Dikkat Edin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Her ne kadar sadece erkeği tatmin ettiği düşünülse de hayır! Popoyu sıkmak her iki tarafa da zevk veriyor. Aynı zamanda karşılıklı olarak bedene atılan küçük ısırıklar da haz almanızı sağlayacaktır. 

5. Cinsel İlişki Sırasında ve Sonrasında Küçük Oyunlar Deneyin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Amerikalı ünlü terapist Robert W. Birch'in açıklamalarına göre çiftler cinsel ilişki sırasında kurnaz davranmalı, yani aceleye getirmeden, kontrolü ele alıp karşı tarafı meraklandırarak zevk verecek küçük oyunlarla ilerlemeli. Bir nevi mor şeytan olmanız gerekiyor :) Yani kadın ne kadar cilve yaparsa erkek o kadar tahrik oluyor ve bunu gösterdiğinde kadın da zevk alıyor.

6. Cesaretli Olun Kendinizi Kasmayın

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Erkekler yatakta ne ister? Genelde sevişmeyi başlatan olmaktan hoşlansalar da, kimi zaman kontrolü kadının ele almasını ve kendisini sadece serbest bırakmayı isterler. Cesur olun ve adımı bazen siz atın.

7. Cinsel İlişki Sırasında Değişik Pozisyonları Deneyerek Zevk Almaya Bakın

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişkide zevk veren pozisyonlar nelerdir, her iki tarafı da tahrik eden ve haz veren pozisyonlar nelerdir, bir araştırın. Bu sizde farklılık gösterebilir. Neyden hoşlandığınızı dile getirin. Erkekler ilişki sırasında genelde sahip olmak ister ve kadınların teslim olmasını tahrik edici bulurlar. Kadınlar ise genellikle teslim alınmaktan hoşlanır. Bu yüzden aslında erkeğin teslim aldığı pozisyon kadına zevk veren pozisyonlar arasına da girer. Bu yüzden buna uygun pozisyonları tercih etmeniz, ilişkiye renk katacak ve zevk almanızı sağlayacaktır.

8. Cinsel İlişki Sırasında Kadınların Poposunun Sıkılmasından Hoşlandığı Kabul Edilebilir Bir Gerçektir. Bunu Deneyin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki esnasında kadına erkeğe zevk veren olmazsa olmazlarda sayılan bir şey ise popoyu avucunuzun içine almak ve iyi ve sıkmak. Kadın için bu hayati öneme sahip olan zevk verici hareket, erkekler için de aynı derece de önemlidir. Tabularınızı yıkın ve popolarınızı sıkmayı deneyin.

9.Cinsel İlişki Sırasında Cilveli Olmaya Özen Gösterin ve Kontrolü Erkeğe Yavaş Yavaş Bırakın

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki esnasında kadının kesinlikle cilveli olması gerekmektedir. Bu gereklilik aslında bir nevi zorunlulukta olmalı. Eğer cinsel ilişkide kadın hem kendine hem de erkeğe zevk vermek istiyorsa bunu yapmalı. Aynı zamanda cinsel ilişki esnasında da kontrolü bir anda değil yavaş yavaş erkeğe bırakmalı… Kadın gücünü kolay kolay vermemeli.

10. Köpek Pozisyonunu (DogyStyle) Kesinlikle Deneyin. Bu Sayede Zevkte G Noktasına Erişin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki esnasında G noktası geride olan kadınların zevke gelmesi daha hızlı ve basit olmaktadır. Bu pozisyonda orgazm olan kadınların yüksek derecede heyecan ve aksiyon yaşadıkları bilinmektedir. Partnerinizin hangi pozisyonda daha iyi performans göstereceğini bilirseniz, cinsel ilişki anında yaşanan libodo yüksekliği tavan yapabilir. DogyStlye en çok tercih edilen, erkeklerin yanında kadınların da son derece zevk aldığı bir pozisyondur.

11. Kulak Memesini Öpmek ya da Emmek

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki sırasında ön sevişme içerisinde kabul gören ve mutlaka yapmanız gereken bir hareket. Erkeğin ya da kadının kulak memesini emerek zevkin doruklarına çıkabilirsiniz. Morartmamaya dikkat edin :)

12. Öpüşürken Hafif Dudak Isırmasını Deneyin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki sırasında partnerinize küçük ama etkili bazı hareketler yapabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi öpüşürken dudağın hafif ısırılması. Küçük emme hareketinin yanında minik bir ısırık iki tarafın da çok daha zevk almasını sağlayacak. Dikkat edin ki aşırıya kaçmayın.

13. Baldırın İçlerini Öpmek Kadınları Özellikle Heyecanlandırır

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Birçok kadın cinsel ilişki sırasında baldır içlerinin öpülmesinden büyük zevk duyar. Küçük dudak dokunuşları ile hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz. Baldır içleriyle birlikte oral sekse de önem verin!

14. Ayakta Bir Süre Sevişmeyi Deneyin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki sırasında mutlaka ama mutlaka ayakta sevişmeye özen gösterin. Her zaman yatarak sevişmeye alışık olan çiftler için ayakta sevişmek kadının ve erkeğin fazlaca haz almasını sağlayacak. Küçük bir tüyo; duvarlardan yardım alabilirsiniz :)

15. Kıyafetleri Çıkartırken Kontrolü Hep Karşı Tarafa Verin

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 15 Şey

Cinsel ilişki sırasında üstünüzde kıyafetler olduğunu düşünürsek bu kıyafetleri kendiniz değil partnerinizin çıkarmasına imkan sağlayın. Böylece partnerinize vücudunuzu daha rahat tanıma imkanı verin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8534
4770
5018
1697
1372
2446
3925
546
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 24
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.