NeOldu.com

AYRILMAK İSTEYEN 9 ERKEK DAVRANIŞI

Ayrılmak İsteyen 9 Erkek Davranışı

Son zamanlarda ters giden bir şeyler var ama bir türlü anlam veremiyorsunuz. Bir erkeğin ilişkiyi bitirmek istediğini bu davranışlarıyla anlayabilirsiniz;

Giriş 13 Ağustos 2015 Perşembe 11:46 / Güncelleme 29 Aralık 2022 Perşembe 09:00

Erkekler artık ilişkiyi bitirmek istiyor ya da bu ilişkiden hoşnut değilse belli başlı davranışlarla kendini belli ediyor. Sakın bu davranışları belli başlı nedenlere bürünerek kendinizi avutmaya çalışmayın. Tamam erkekler bir kadın kadar ilgili davranmaz ama hiç de ilgi göstermeden de davranmaz. Eğer ilişkiniz son zamanlarda bu boyuta geldiyse anlayınız ki bu erkek artık sizden ayrılmak istiyor. İşte erkekler ayrılmak istediği zaman sergiledikleri tipik davranışlar;

1. Telefonla Aramaları Azalır

Eskisi gibi sık sık aramaz. Ancak gün içinde bir kez arar ya da aramaz. Bu konuşma da öyle uzun sürmez, kısa konuşup kapatır. Bunun nedenini anlamaya çalışmayın, bu sizinle konuşmak istemediğinin göstergesidir. Ancak önceden işi olmayan bir erkek sonradan iş hayatına atılması dolayısıyla telefon aramalarında azalma olması bu açıdan düşünülmemelidir.

Telefonla Aramaları Azalır

2. İlgisi Yok Olur

Eskisi gibi ilgi göstermez. Sürekli sizden uzaklaşır ve başka uğraşlarla zamanını harcar. Size sevgi sözcüklerine dair hiçbir şey söylemez.

İlgisi Yok Olur

3. Her şeyden Şikayet Eder

Hatalarınızı sürekli yüzünüze vurur, artık sizi incitmemek için çaba göstermez. Oysaki eskiden sizi kırmamak için elinden geleni yapıyordu.

Her şeyden Şikayet Eder

4. Sizinle Tartışmak Bile İstemez

Eskiden karşılıklı olarak tartışırdınız ve birbirinizi anlamaya çalışırdınız. Oysa şimdi durum böyle değildir. Sizinle tartışmak yerine kapıyı vurup, çekip gider.

Sizinle Tartışmak Bile İstemez

5. Sarılmaz, Dokunmaz

Artık sizinle fiziksel temasları da azalır. Yolda yürürken ellerinizi tutmaz, size sarılmaz ve artık fiziksel olarak da sizden uzaklaşmıştır.

Sarılmaz, Dokunmaz

6. Tahammülü Azalmıştır

Artık her şeye bir kulp bulmaya ve patlamaya hazır bir bomba haline gelmiştir. Söylediğiniz en küçük şeyde bile kavga etmeye hazırdır.

Tahammülü Azalmıştır

7. Değişiklikleri Fark Etmez

Erkeklerin çoğu kadınların yaptığı ufak tefek değişiklikleri fark etmez. Ancak bu durum çok farklıdır. Sizinle göz teması kurmaz ve sizdeki olan büyük değişimleri bile fark etmeyecektir.

Değişiklikleri Fark Etmez

8. İnternet Oyunlarına Gömülür

Artık siz onun için bir şey ifade etmiyorsunuz. Tabi bunun demesi çok acı ama anlamalısınız. Artık sizin yerine internet oyunlarına sarılıyordur. Eskiden bu alışkanlığı yoktu diye şaşırabilirsiniz. Ama sizden kaçmak için her türlü oyunu oynayabilir.

İnternet Oyunlarına Gömülür

9. Bahaneler Bulmaya Çalışır

Sürekli bir bahane bulur ve sizinle buluşmamak için elinden geleni yapar. Biraz olsun anlamak istiyorsanız yaptığı bu davranışları sizden ayrılmak için yaptığını düşünmelisiniz.

Evet, bir erkek bu saydıklarımızın 5 tanesini size karşı gerçekleştiriyorsa ilişkinizin süresi dolmuştur demek. Onun için ilk adımı ondan beklemeyin, o zaten söyleyeceğini söylemiştir. Şimdi sıra sizde o söylemeden siz bu ilişkiye açıklama getirin ve bitirin. Bu sizin için acı olabilir ama bu şekilde de yaşanılmaz ki.

Bahaneler Bulmaya Çalışır

Önerilen İçerik: Kadınların Aşk Hayatında Yaptıkları 10 Hata

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1302
601
535
1859
568
702
1488
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 35
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.