NeOldu.com

ARKADAŞLARLA BULUŞMAK İÇİN 10 BAHANE

Arkadaşlarla Buluşmak İçin 10 Bahane

Eğer canınız fazlasıyla sıkıldıysa ve sosyalleşmek istiyorsanız bunun en kolay yolu arkadaşlarınız ile vakit geçirmektir. Peki ya ortada hiçbir şey yokken nasıl plan hazırlanır. Bunun için arkadaşlarla buluşmanın en kolay bahanelerini sizler için derledik

Giriş 12 Aralık 2018 Çarşamba 16:04 / Güncelleme 10 Ocak 2020 Cuma 09:10

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Pratik Bahaneler

Arkadaşlar ile buluşmak adına bahane üretmek çok kolaydır. Hatta pek çok zaman bahane üretmeye dahi gerek olmayacaktır. Ne de olsa arkadaşlar bazı durumlarda sadece var olmaları ile dahi mutluluk verirler. İşte bu mutluluğu hissetmek adına yapılabilecek en iyi şey arkadaşları bir defa daha görmektir. Genel olarak kızların bir araya geldiği zamanlar da sizler de biliyorsunuz ki kahve içip kahve falı baktırmak onların, bir numaralı önceliklerden bir tanesi olabilmektedir. Tüm bunlara ilişkin, arkadaşlarla buluşmak için 10 bahane ise şu şekilde...

arkadaşlarla buluşmanın bahaneleri


1. Sadece Özlenmiş Olmaları

Arkadaşları sadece özlemiş olmak dahi onlarla buluşmak adına yeterli olacaktır. Bir insan bir diğerini sadece bir dakika dahi görmeyince özleyebilir. İşte bu durumda bir arkadaşın günlerce görülmemesi özlenmesi adına fazlasıyla yeterli olacaktır.

sadece özlenmiş olmaları


2. Dedikodu Yapma İsteği

Her ne kadar etik olmasa dahi pek çok arkadaş dedikodu yapmaya bayılır. Hal böyle olunca da buluşma sırasında dedikodusu yapılmayan neredeyse hiç kimse kalmaz. Ancak elbette bu alanda sınırı çizmek son derece önemlidir.

dedikodu yapma isteği


3. Kahve Falı Baktırmak

Kahve falı baktırmak bilhassa kadınlarda ön plana çıkan bir buluşma bahanesidir. Aynı zamanda kahve fallarında çıkanların üzerine de uzun uzun konuşulması icap edecektir. Nihayetinde kahve falına inanılmaması ancak falsız da kalınmaması tavsiyesinde ilk tavsiye her daim yanlış anlaşılmaktadır.

kahve falı baktırmak


4. Yeni Tatlar Keşfetmek

Pek çok zaman yeni tatları denemek adına da buluşmak mümkündür. Elbette bu tatların yalnız denenmesi de mümkündür ancak bir arkadaş ile bunu yapmak her zaman için çok daha fazla keyif verecektir.

yeni tatlar keşfetmek


5. Yeni Mekanları Keşfetmek

Pek çok insan her defasında aynı yerde buluşmaktan sıkılabilir. Ancak zaman zaman yeni yerler keşfetmek, yeni yerlerde sohbet etmek herkese iyi gelecektir. Tedbil-i mekanda ferahlık vardır sözü her daim anlam ifade eder.

yeni mekanları keşfetmek


6. Vizyona Giren Yeni Filmi Görmek

Sadece sinemaya gitmek istemek dahi arkadaşlar ile buluşmaya başlı başına bir bahane teşkil edebilecektir. Aynı zamanda sinemada izlenilen filmin kısa bir değerlendirmesinin yapılması da buluşmaya tat katacaktır.

vizyona giren yeni filmi görmek


7. Teselli Bulmak

Arkadaşlar bazı zamanlarda en güzel teselli veren kimseler olurlar. Ne de olsa arkadaşlar her daim güvenli birer limandır. Kendi tavsiyelerine uymamanızdan dolayı içerisinde bulunduğunuz durumdan dolayı dahi teselli verebilmeleri son derece güvenilir olduklarının bir göstergesidir.

Teselli Bulmak


8. İlişki Tavsiyesi Almak

Duygusal ilişkilerden evvel elbette pek çok insan arkadaşlarının tavsiyesine uymak isteyecektir. Ya da duygusal ilişki sırasında mevcut olan sorunlara dair de tavsiyeleri almak istenecektir.

ilişki tavsiyesi almak


9. Yalnızlıktan Kurtulmak

Yalnız hissedilen zamanlarda kurtarıcılar her daim yakın arkadaşlardır. Dolayısıyla yalnız hissedilen zamanlarda arkadaşlar bu durumu muhteşem bir şekilde telafi edecek ve yalnızlıktan eser bırakmayacaktır.

Yalnızlıktan Kurtulmak


10. Veda

Arkadaşlar ile bazı durumlarda sadece vedalaşmak adına da buluşulması mümkün olabilir. Gerçekten uzun bir yolculuğa çıkarken arkadaşları görmek her daim çok daha güçlü bir şekilde gitmeye yarayacaktır.

vedalaşmak

Önerilen İçerik;  Sinemada Film İzlerken 11 Sinir Bozucu Tip

NeOldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
16
3
3
7
3
5
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Adınız Yorumunuz
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.