NeOldu.com

ARKADAŞLARLA BULUŞMAK İÇİN 10 BAHANE

Arkadaşlarla Buluşmak İçin 10 Bahane

Sosyalleşmek istiyorsanız bunun en kolay yolu arkadaşlarınızla buluşmaktır. Bunun için arkadaşlarla buluşmanın en kolay bahanelerini sizler için derledik.

Giriş 12 Aralık 2018 Çarşamba 16:04 / Güncelleme 18 Mart 2023 Cumartesi 09:00

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Pratik Bahaneler

Arkadaşlar ile buluşmak adına bahane üretmek çok kolaydır. Hatta pek çok zaman bahane üretmeye dahi gerek olmayacaktır. Ne de olsa arkadaşlar bazı durumlarda sadece var olmaları ile dahi mutluluk verirler. İşte bu mutluluğu hissetmek adına yapılabilecek en iyi şey arkadaşları bir defa daha görmektir. Genel olarak kızların bir araya geldiği zamanlar da sizler de biliyorsunuz ki kahve içip kahve falı baktırmak onların, bir numaralı önceliklerden bir tanesi olabilmektedir.

İşte arkadaşlar ile buluşmak için üretilen en iyi bahaneler;

1. Sadece Özlenmiş Olmaları

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Arkadaşları sadece özlemiş olmak dahi onlarla buluşmak adına yeterli olacaktır. Bir insan bir diğerini sadece bir dakika dahi görmeyince özleyebilir. İşte bu durumda bir arkadaşın günlerce görülmemesi özlenmesi adına fazlasıyla yeterli olacaktır.

2. Dedikodu Yapma İsteği

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Her ne kadar etik olmasa dahi pek çok arkadaş dedikodu yapmaya bayılır. Hal böyle olunca da buluşma sırasında dedikodusu yapılmayan neredeyse hiç kimse kalmaz. Ancak elbette bu alanda sınırı çizmek son derece önemlidir.

3. Kahve Falı Baktırmak

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Kahve falı baktırmak bilhassa kadınlarda ön plana çıkan bir buluşma bahanesidir. Aynı zamanda kahve fallarında çıkanların üzerine de uzun uzun konuşulması icap edecektir. Nihayetinde kahve falına inanılmaması ancak falsız da kalınmaması tavsiyesinde ilk tavsiye her daim yanlış anlaşılmaktadır.

4. Yeni Tatlar Keşfetmek

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Pek çok zaman yeni tatları denemek adına da buluşmak mümkündür. Elbette bu tatların yalnız denenmesi de mümkündür ancak bir arkadaş ile bunu yapmak her zaman için çok daha fazla keyif verecektir.

5. Yeni Mekanları Keşfetmek

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Pek çok insan her defasında aynı yerde buluşmaktan sıkılabilir. Ancak zaman zaman yeni yerler keşfetmek, yeni yerlerde sohbet etmek herkese iyi gelecektir. Tedbil-i mekanda ferahlık vardır sözü her daim anlam ifade eder.

6. Vizyona Giren Yeni Filmi Görmek

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Sadece sinemaya gitmek istemek dahi arkadaşlar ile buluşmaya başlı başına bir bahane teşkil edebilecektir. Aynı zamanda sinemada izlenilen filmin kısa bir değerlendirmesinin yapılması da buluşmaya tat katacaktır.

7. Teselli Bulmak

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Arkadaşlar bazı zamanlarda en güzel teselli veren kimseler olurlar. Ne de olsa arkadaşlar her daim güvenli birer limandır. Kendi tavsiyelerine uymamanızdan dolayı içerisinde bulunduğunuz durumdan dolayı dahi teselli verebilmeleri son derece güvenilir olduklarının bir göstergesidir.

8. İlişki Tavsiyesi Almak

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Duygusal ilişkilerden evvel elbette pek çok insan arkadaşlarının tavsiyesine uymak isteyecektir. Ya da duygusal ilişki sırasında mevcut olan sorunlara dair de tavsiyeleri almak istenecektir.

9. Yalnızlıktan Kurtulmak

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Yalnız hissedilen zamanlarda kurtarıcılar her daim yakın arkadaşlardır. Dolayısıyla yalnız hissedilen zamanlarda arkadaşlar bu durumu muhteşem bir şekilde telafi edecek ve yalnızlıktan eser bırakmayacaktır.

10. Veda

Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Arkadaşlar ile bazı durumlarda sadece vedalaşmak adına da buluşulması mümkün olabilir. Gerçekten uzun bir yolculuğa çıkarken arkadaşları görmek her daim çok daha güçlü bir şekilde gitmeye yarayacaktır.

Benzer İçerik Önerileri
Gerçek Arkadaş Olmanın 15 Yolu Sanal Flörtün Acı Gerçekleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
33
155
6
9
114
20
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
Adınız Yorumunuz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.